Witam. Wczoraj ok. 10 rano byłam u stomatologa z bólem zęba. Okazało się że pruchnica jest duża i t

1 odpowiedzi
Witam.
Wczoraj ok. 10 rano byłam u stomatologa z bólem zęba. Okazało się że pruchnica jest duża i trzeba leczyć go kanałów. Pani mnie znieczulila i zatrula tego zęba i kazała się umówić do koleżanki na leczenie kanałowe-wizytę mam za niecałe 3 tygodnie. Jest 1 w nocy i obudzil mnie ból tego zatrutego zęba. Pani doktor powiedziała że ząb może boleć do 3 dni po zatruciu. Ale to nie jest moja pierwsza kanałowka i ząb po zatruciu bolał co prawda ale chwilę. A ten ząb o którym pisze cały dzień nie bolał dopiero teraz zaczął. Teraz po pół godziny jest spokój ale obawiam się że zaraz zacznie a ból jest okropny!!! Czy to jest normalne że cały dzień był spokój a teraz pół godziny bolał i przestał? Czy może jeszcze zacząć boleć? I co wtedy robić? W weekend muszę być na uczelni i boję się żeby mnie tam ten ból nie dopadł a mam bardzo ważne egzaminy.
Proponuje udać się do stomatologa, który oczyści kanały, wtedy bół zniknie. Albo czekać na umóioną wizytę i brak środki przeciwólowe do czasu zejścia bólu. Łączę pozdrowienia