Witam po testach stwierdzono u mnie osobowa chwiejna emocjonalnie i skierowano na terapie behawioral

2 odpowiedzi
Witam po testach stwierdzono u mnie osobowa chwiejna emocjonalnie i skierowano na terapie behawioralno poznawcza .mam pytanie który terapeuta może mi w tym pomoc bo nie wiem sam gdzie się zgłosić mieszkam w warszawie
Dzień dobry, szukając specjalisty dla siebie, proszę zwrócić uwagę na informację w jakim nurcie pracuje. W opisie może spotkać się Pan z oznaczeniem "psychoterapeuta CBT" lub "psychoterapeuta PTTPB". Terapia poznawczo-behawioralna jest jedną z najpopularniejszych form pracy z pacjentem, w Warszawie na pewno będzie miał Pan duży wybór specjalistów. Pozdrawiam, Katarzyna Antczak (Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia)

Dzień dobry,
Pamiętaj, że ważne jest, aby znaleźć terapeutę, z którym będziesz się czuć komfortowo i z kim będziesz mógł/mogła otwarcie rozmawiać o swoich uczuciach i problemach. Jeśli masz wątpliwości, możesz umówić się na krótką konsultację przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu terapii.
Ja pracuje w nurcie poznawczo - behawioralnym, zapraszam na konsultację.