Witam ! Od dwóch lat zmagam się z atopowym zapaleniem skóry. Głównie chodzi mi o to że od kąd

2 odpowiedzi
Witam !

Od dwóch lat zmagam się z atopowym zapaleniem skóry.

Głównie chodzi mi o to że od kąd choruje na tą chorobę to nie jestem w stanie wstać z łóżka i z trudnością zmuszam się do wykonania najprostszych czynności, mam spowolnione ruchy jak już wykonuje daną czynność, stałam się nerwowa, nie spokojna, otępiała, smutna, ludzie.

Nie wychodzę z domu, zazwyczaj leżę w łóżku, nie mam sił na nic.

Co jest w tym najdziwniejsze? Że, brzydzę się swojej skóry, ona śmierci zsiadłym mlekiem zgnilizną, brzydzę się również ubrań, ręczników, mebli, wszystkiego do okoła nawet ludzi, dotyku mojego chłopaka. Gdy mówię o tym moim bliskim, twierdzą że się za bardzo przejmuję że to nie możliwe aby była to nie wyleczalna choroba a czasami nawet mówią że to przez stres, a prawda jest taka że to poważna dermatoza.

Stałam się zawistna o urodę, zdrowię i zgorzkniała, wszystkie dźwięki są dla mnie za głośne, drażniące, unikam ludzi po to żeby nie nawiązywać z nimi kontaktu wzrokowego.

Jestem wściekła że ta choroba dotknęła mnie i najgorsze jest to że moje dziecko na bank ją odziedziczy.

Wydałam 1200 zł na lekarzy i badania które nic nie pomogły.

Ludzie koło mnie nie siadają, czasami jak usiądę koło kogoś to ta osoba się przesiada, wkurza mnie to i ich rozumiem i z drugiej strony nienawidzę.

Gdzie jest Bóg ? Ciągle się modlę o uwolnienie z tej choroby i nic.

A inni twierdzą że sobie ją wymyśliłam.
Nie mam u nikogo wsparcia, wszystko robię źle , ciągłe pretensje ze strony matki,
Ciągle muszę wychodzić z psem co dwie godziny pod dyktando matki, rozmowy nic nie dają, nie nawidzę swojej twarzy wszystkiego i ludzi do okoła.
Nie długo rodzę czuje że nie dam rady nie mam pieniędzy na mieszkanie, boje się że moje dziecko będzie wyśmiewane przez to że mną pokój z rodzicami bo nie stać nas na wynajem ani kupno mieszkania, jakbym chciała pokój to musiałabym kupić Bratu mieszkanie pomimo że sam dobrze zarabia ponieważ tak jest w akcie notarialnym.
Myślę, że z pomocą psychologa łatwiej będzie Pani radzić sobie z tak duża ilością trudności jakie wywołała choroba dermatologiczna. Nad emocjami, samopoczuciem i poczuciem wartości w bezpiecznym gabinecie uporządkuje Pani znaczną część trapiących ją problemów.

Dzień Dobry, widze, ze sprawa jest trudna, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie