Witam, laryngolog przepisał mi antybiotyk na zatoki Levoxa 500g i do tego tabletki Cirrus. Po zażyc

Witam, laryngolog przepisał mi antybiotyk na zatoki Levoxa 500g i do tego tabletki Cirrus. Po zażyciu Cirrusa mam okropne zawroty głowy, osłabienie, czuje się jakby miał zemdleć, do tego dochodzi bezsenność. Czy mogę przerwać jego stosowanie po zażyciu już połowy opakowania? Niestety nie dostanę się teraz do lekarza, żeby zapytać...

1 odpowiedź


Opisywane objawy to dość częste działania niepożądane występujące w trakcie przyjmowania Cirrusu. Należy zaprzestać jego stosowania.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.