Witam kobieta lat 27 waga 61 KG wzrost 165 chce schudnac 5 kg man pytanie odnosnie Diety zdaje sobie

2 odpowiedzi
Witam kobieta lat 27 waga 61 KG wzrost 165 chce schudnac 5 kg man pytanie odnosnie Diety zdaje sobie sprawe ze nalezy odstawic slodycze itp zdrowo sie odrzywiac np sniadanie jacznica, kanapki ,platki owsiane serki chude itp mam pytanie co do obiadow z diety ma pewno nie chce elimonowac zup czy elimacja kotlet schabowy itp na chude ryby, jakis przepis z kurczaka bedzie wystarczajaca ??????????? Prosze o powazne odp oczywiscie do tego dojedzie wysilek na silowni
Szczegółowe zalecenia wraz z dobraniem odpowiedniej redukcji energetycznej ustala sie indywidualnie mając wiecej informacji na temat stanu zdrowia jak i nawyków żywieniowych. Ale co do zasady zupy to bardzo dobra forma obiadu lub kolacji, przy założeniu, ze są bogate w warzywa, bez nadmiaru tłuszczu dodanego czy gęstej śmietany. Warto gotować zupy na wywarach roslinnych, smietane zamienic na jogurt a tłuszcz można stosować jako dodatek w postaci oliwy z oliwek tuz przed podaniem. Warto dodawać też natkę pietruszki czy koperku. Forma obiadu w schemacie mieso/ryba+ryz/kasza+warzywa tez jest bardzo dobra. Kotlet smażony z panierka raczej nie bezie dobra opcją - raczej mięso pieczone czy duszone bez obsmażania, bez mąki i panierki. Ryby dwa razy w tygodniu. Dodatkowo warto wprowadzić rośliny strączkowe jako alternatywa produktów odzwierzęcych. I oczywiście proszę pamiętać o właściwym nawodnieniu, szczególnie podczas treningów. Jeśli chciałaby Pani dobrać plan żywieniowy do siebie zapraszam serdecznie na umówienie konsultacji przez znanylekarz.pl

Dzień dobry
Proszę poczytać sobie o diecie śródziemnomorskiej i wprowadzić jej zalecenia do Swojego jadłospisu. Zwiększyć aktywność fizyczną poprzez wprowadzenie treningów oporowych minimum 2 razy w tygodniu i spacerów minimum 40 minut dziennie.
Do usłyszenia
Marek Kochajkiewicz