Witam. Jestem w 9 tyg ciąży wszystkie badania w normie. Martwi mnie to ze 1/4 jak pójdę do toalety t

1 odpowiedzi
Witam. Jestem w 9 tyg ciąży wszystkie badania w normie. Martwi mnie to ze 1/4 jak pójdę do toalety to na papierze toaletowym są brązowe smugi śluzu. Oczywiście jest to raz lub dwa razy dziennie, i trwa to już około 2 tyg. Czym moze to być spowodowane?
dr n. med. Łukasz Blukacz
Ginekolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Katowice
Plamienia we wczesnej ciąży mogą się pojawiać stosunkowo często, ale wymagają one odpowiedniej uwagi i przede wszystkim konsultacji z lekarzem ginekologiem, który na podstawie ich oceny zaproponować może dalszą diagnostykę i leczenie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.