Witam, dostałam w dniu wczorajszym delikatnego plamienia o barwie brązowej. Jestem obecnie w 19 dniu

1 odpowiedzi
Witam, dostałam w dniu wczorajszym delikatnego plamienia o barwie brązowej. Jestem obecnie w 19 dniu cyklu, prawdopodobnie jest to czas okołoowulacyjny. Dzisiaj zaś plamienie jest intensywniejsze, ma bardziej charakterystyczną barwę. Plamienie jest widoczne przy podcieraniu się. Dziś zauważyłam raz lekkie zabarwienie jakby krwią. Do miesiączki jest daleko, a towarzyszy mi ból jakby miesiączkowy. Proszę o pomoc, czy wygląda to na coś niepokojącego czy jest to normalne i nie wymaga wizyty u lekarza.
 Bogumiła Karpankiewicz - Szkarłat
Ginekolog, Seksuolog
Bochnia
Witam. Bez badania i usg nie umiem odpowiedzieć. Idź do swojego ginekologa

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.