Witam, borykam się z natrectwem mysli, tak bynajmniej przypuszczam, proszę o wykluczenie bądz potwie

2 odpowiedzi
Witam, borykam się z natrectwem mysli, tak bynajmniej przypuszczam, proszę o wykluczenie bądz potwierdzenie mojego wstepnego rozeznania, wszak' nie jestem specjalistą. W wieku gimnazjalnym zaczelam dostrzegac u siebie dołujące i przesladujace mysli, w tamtym okresie dotyczyly one mojej rodziny, tj., ze szybko strace ktoregos z Rodzicow, mysli te byly tak wkrecajace i realistyczne, ze potrafily mnie doprowadzac do płaczu, nie rzadko nawet na lekcjach, ogolnie bylam radosnym dzieckiem, jak nie nawiedzaly mnie takowe mysli. Z biegiem czasu zaczely sie zmieniac, jakis czas temu przeszlam nawrocenie(zawsze bylam daleko od Pana Boga), i moje mysli znalazly sobie nowy kierunek, w trakcie modlitwy, czytania lub sluchania Pisma Sw lub po prostu mowy do Pana Boga i innych Osob Sw. nachodza mnie mysli obrazliwe i bluzniercze, wiem, czuje, ze jednak tym nie obrazam Swietosci, jednakze czuje przy tym ogromny dyskomfort. Co mogę zrobic w tej sytuacji, czy kwalifikuje sie na terapie i leczenie farmakologiczne, czy wystarczy sobie powiedziec/wmowic, ze to nic strasznego, raczej nie zwazac na to zbytnio i to samo sie rozejdzie po kosciach? Proszę o pomoc.
Szanowna Pani,
psychoterapeuta nie decyduje o przepisywaniu leków, robi to jedynie psychiatra i on może zadecydować czy leki są potrzebne.
Zachęcam do umówienia konsultacji psychoterapeutycznej, żeby przyjrzeć się Pani trudności w szerszym kontekście i ewentualnie ustalić plan działania. Psychoterapia może być podjęta równolegle do farmakoterapii lub jako samodzielny, często wystarczająco skuteczny sposób leczenia.

Zachęcam Panią do konsultacji psychoterapeutycznej- długi okres występowania owych myśli natrętnych, jest z pewnością wart analizy. Mnie osobiście, obok zagadnień psychoterapeutycznych, zainteresował również wątek teologiczny, ze względu na równoległe wyksztalcenie w tym zakresie. Jeżeli chciałby Pani na ten temat również porozmawiać, proponuje kontakt w trybie pytań prywatnych lub konsultacji terapeutycznej. Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.