W jaki sposób należy odstawiać tabletki antykoncepcyjne?

4 odpowiedzi
Dzień dobry, Mam 2 pytania. Od września zeszłego roku biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini. Jeśli chcę je teraz odstawić to najlepiej dokończyć opakowanie? Czy to kiedy będzie ostatni stosunek przed odstawieniem tabletek może mieć wpływ na ryzyko zajścia w ciążę?A drugie czy z brakiem orgazmu powinnam się zgłosić od razu do seksuologa czy może to mieć jakieś podłoże ginekologiczne?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Najlepiej dokończyć opakowanie ; jeśli stosunek będzie w czasie brania tab to powinno być ok , poźniej może być rożnie.Brak orgazm- proszę zobaczyć jak będzie bez tabletek , w razie braku poprawy wtedy seksuolog

Witam,
Tabletki należy odstawić po dokończeniu opakowania. Teoretycznie zabezpieczenie jest do końca pobierania tabletek. Brakl orgazmu może mieć wiele przyczyn, na pewno kontrola ginekologiczna i wykluczenie zmian w obrębie narządu rodnego jest niezbędne przed wizytą u seksuologa.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
może Pani odstawić w każdej chwili. nie ma wpływu.
orgazm jest w głowie i często łączy się z miłością lub przynajmniej fascynacją partnerem. na forum publicznym nie chciałbym omawiać tak intymnych problemów. pzdr a.
1/ tak, 2/ nie 3/ trudna odpowiedź; jeżeli to incydent nie widzę potrzeby interwencji seksuologa, jeżeli sytuacja powtarza się enty raz, tak ale z partnerem (zakładam, że kontrolne badanie ginekologiczne nic nie wykazało) Powodzenia