Uzywki odstawilem ponad rok temu. I dlatego sie martwie bo Dopiero teraz zaczynam sobie uswiadamiac

2 odpowiedzi
Uzywki odstawilem ponad rok temu. I dlatego sie martwie bo Dopiero teraz zaczynam sobie uswiadamiac jaka krzywde sobie zrobilem. Brak wyobrazni, problemy z pamiecia, depresja i na pewno wiele innych problemow. Do dzisiaj nie odwazylem sie na terapie poniewaz jestem za granica i z moim psychologiem czy psychiatra bede musial rozmawiac po angielsku i nie wiem czy bede potrafil dokladnie przedatawic moj problem. Dziekuje za odpowiedz
Witam, wielu psychoterapeutów pracuje z pacjentami poprzez komunikator Skype, może Pan rozważyć jeszcze taką opcję dla siebie. Pozdrawiam.

Pana problem nie zniknie sam, więc konsultacja ze specjalistą jest konieczna. Wyjść jest kilka. Tak jak mój przedmówca podpowiedział można spróbować przez komunikator Skype, można poszukać psychoterapeuty Polaka(jest ich wielu za granicą). Jeśli jednak nikogo Pan nie znajdzie, proszę nie zwlekać i przyjechać do kraju po pomoc. Pozdrawiam i życzę powodzenia.