Szukam pomocy z zakresu psychoterapii dla męża lub może innej będzie potrzebował. Jest bardzo ambitn

5 odpowiedzi
Szukam pomocy z zakresu psychoterapii dla męża lub może innej będzie potrzebował. Jest bardzo ambitnym człowiekiem, pedantycznym i mocno niestałym jeśli chodzi o humor. Rano potrafi być mega zły, klnie, czasami coś zniszczy. A później jest niby wszystko ok, uśmiecha się itp. Niestety ostatnio ze złości tak uderzył ręką, że ją sobie złamał. Było wiele problemów związanych z naszymi rodzicami, kupiliśmy piękny dom, ale w trakcie transakcji wyszło, że nas były właściciel oszukał, nawarstwiło się wiele nieprzyjemnych sytuacji i widzę, że już sobie z tym nie radzi. Stąd ta reakcja i złamanie ręki. Nie wiem do kogo się udać po pomoc - czy psychoterapeuta będzie odpowiedni? A może psycholog? Sam chce iść. Ale ponieważ wiem, że ma bardzo trudny charakter, nikt mu nic nie "wmówi". To musi być ktoś również z bardzo mocnym charakterem i autorytetem. Przeszedł swoje w życiu - znęcano się nad nim gdy był dzieckiem.
Dzień dobry, jeśli Mąż rzeczywiście, szczerze chce skutecznej i szybkiej zmiany, to proszę pomyśleć o hipnoterapii, która jest idealna do przepracowywania zbyt silnych emocji, szczególnie tych, które nie zostały adekwatnie wyrażone w dzieciństwie. Pozdrawiam i zapraszam,
Sugeruję wizytę: Hipnoterapia - 470 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, " dobrymi radami jest piekło wybrukowane"
i na podstawie opisu nie powinno się diagnozować ani roztrzygać o rodzaju terapii.
Szczególnie jeżeli opis pochodzi od osoby "trzeciej".
Jeżeli mąż jest zainteresowany to niech się sam do mnie zgłosi. Dane kontaktowe są w opisie, tylko trzeba się potrudzić aby je znaleźć. I tutaj od razu wskazówka, aby się wyleczyć trzeba być gotowym do pracy nad sobą.
Pozdrawiam serdecznie

Wybór terapeuty to bardzo znacząca decyzja. Warto pójść na konsultacje do kilku osób i zdecydować, z kim chciałoby się wyruszyć w daleka podróż, w głąb siebie.
Powodzenia
Dzień dobry, proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeuty. Najlepiej aby mąż sam dokonał wyboru specjalisty, do którego się zgłosi ponieważ to on będzie korzystał z psychoterapii.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Emilia Szymanowicz
Szanowna Pani,
Jeżeli Pani mąż chciałby skorzystać z konsultacji z psychoterapeutą to dobrze żeby znalazł osobę, która wzbudzi jego zaufanie i przy której będzie się czuł na tyle bezpiecznie, że będzie się w stanie otworzyć i skorzystać z pomocy. Dlatego warto szukać tak długo aż naprawdę poczujemy że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Myślę, że również Pani jest narażona na stres i napięcia związane z trudnym czasem u męża i zastanawiam się na ile dla Pani taka wizyta mogłaby być użyteczna i wspierająca. Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Andrys