Spotykam się od kilku miesięcy z kolegą z pracy, zakochałam się lecz nie wiem czy on też mówi że mni

2 odpowiedzi
Spotykam się od kilku miesięcy z kolegą z pracy, zakochałam się lecz nie wiem czy on też mówi że mnie bardzo lubi.Problem mam taki że strasznie jestem o niego zazdrosna, wystarczy że się uśmiechnie lub porozmawia z inną kobietą ja dostaje szału i piszę do niego sms-y że mnie nie kocha że mu na mnie nie zależy itd.boje się że nie będzie chciał się zemną dalej spotykać, mówi że niechce ciągle tych bzdur wysuchiwać.czuje że z tej zazdrości zaczynam wariować
Dzień dobry, słyszę, że ta zazdrość jest trudna dla kolegi, ale też dla Pani.
Zastanówmy się, jakie myśli pojawiają się u Pani, kiedy kolega rozmawia z inną kobietą.
Czy kiedy widzi Pani jak kolega uśmiecha się do innej, czy jest jakiś obraz/myśl która natychmiast przychodzi do głowy ?
Jakie znaczenie nadaje Pani tym uśmiechom, rozmowie ?
Może być też tak, że kolega robi to specjalnie, ponieważ widzi u Pani mocną emocjonalną reakcję i ją prowokuje, ponieważ kiedy Pani się na niego złości, on czuje, że Pani dalej na nim zależy.
Czy zawsze zazdrość o partnera, kolegę, który się podoba była u Pani tak intensywna ?

Witam, być może nie ma pani odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa w tej relacji lub do głosu dochodzi przeszłość. Proszę pamiętać, że wszystko ma swoją przyczynę. Pytanie czy chce się to zmienić i poznać odpowiedzi na postawione pytania. Pozdrawiam