Spotykam się od 5 miesięcy z mężczyzną po przejściach. Odeszła od niego żona do innego. Zabrała dzie

4 odpowiedzi
Spotykam się od 5 miesięcy z mężczyzną po przejściach. Odeszła od niego żona do innego. Zabrała dzieci, z którymi ma trudne relacje. Cierpiał z tego powodu na depresję i brał leki. Mężczyzna wysyła bardzo sprzeczne sygnały. Nie potrafi mówić tego co czuje i myśli. Mam wrażenie że boi się przyznać przed sobą co czuje, obawia się bliskości i relacji. Mówi, że ma wewnętrzna blokadę. Doświadczam od niego mało czułości. Twierdzi, że taki jest. Że jest zimnym draniem. Mam wrażenie, że to tylko poza. Nie wierzy, jak mu mówię, że jest mi z nim dobrze, że się stęskniłam, że chce się z nim kochać. Zależy mi na nim i chciałabym z nim być. Tylko nie wiem jak nam pomóc.
Dzień dobry Pani, zalecam w tej sytuacji, żeby Pani partner skorzystał ze wsparcia psychologicznego. Sama farmakoterapia (leki) to może być mało w tym przypadku.
Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani, wydaje się, że w tej sytuacji powinniście Państwo udać się razem do gabinetu psychologa. Wsparcie specjalisty pomoże Wam stworzyć relacje. Serdecznie pozdrawiam
Dzień dobry. Osoby po przejściach takich jak pani partner bardzo często borykają się z niskim poczuciem wartości, przestają wierzyć w siebie i w to co robią. Pani parter potrzebuje pomocy i jak najbardziej należy go wesprzeć. Proszę tylko w tym wszystkim pamiętać jeszcze o sobie. Pozdrawiam Małgorzata Kozłowska
Dzień dobry, dziękuje za podzielenie się swoją sytuacją. Sądzę, że warto aby Pani partner skorzystał z konsultacji psychologicznej. Praca ze specjalistą dałaby możliwość zaakceptowania swoich uczuć i przepracowania pewnych doświadczeń.
Życzę wszystkiego dobrego :)