Witam

Co myślicie o spalaczu tłuszczu Lipodrene 100 tab ?? czy ma dobry skład czy takie coś jest szkodliwe czy można stosować z umiarem ? Mam troche tkanki tłuszczowej na udach oraz na brzuchu chciałbym to spalic. ćwicze 3 godziny dziennie bieganie 1 godzina oraz cwiczenia siłowe do tego zdrowo jem. Dużo tkanki mi zniknęło ale chciałbym to przyśpieszyć.
Dzień dobry,
preparat ten jest kombinacją ekstraktów roślinnych. Zwykle działanie polegające na zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej jest niezauważalne i nieudowodnione naukowo.

Aby odpowiedzieć na pytanie o szkodliwość trzeba by było porozmawiać o Pani aktualnym stanie zdrowia. Jednocześnie, jeśli przyjmuje Pani jakiekolwiek leki, suplement ten może zaburzać ich działanie.

Polecam skupić się na zdrowej i zbilansowanej diecie oraz ćwiczeniach, co już Pani robi. :) Jeśli nie ma Pani pewności, czy stosowany sposób odżywiania jest odpowiedni, zachęcam do kontaktu z dietetykiem!

Pozdrawiam serdecznie,
Marek Aleksander Przondo,
Dyplomowany dietetyk

 Monika Kurdej
Monika Kurdej
Dietetyk, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Dzień dobry,
a za chwilę będzie Pan wstrzykiwał, bo za wolno rośnie? Tak?

Nie mam nic przeciwko suplementacji, szczególnie przy intensywnym wysiłku, ale jeśli głównym powodem jest, żeby było szybciej, że mało rośnie to... nie, nie zgadzam się! Za chwilę będzie Pan robił gorsze rzeczy, bo za wolno, bo za mało. Tak, jak nikt z lekarzy nie leczy przez pocztę e-mail, tak nikt z nas nie bierze odpowiedzialności za to, co się Panu stanie. A za chwilę gotów Pan łyknąć całe opakowanie, bo za wolno działa. Bo lekarz na portalu napisał, że można. Więc ja Panu odpowiadam: najpierw poukładać w głowie! To, że Pan trenuje trzy godziny dziennie to niekoniecznie jest dobre rozwiązanie. Czy jest Pan zawodowym sportowcem? Wtedy zapewne miałby Pan swojego trenera i to on decydowałby o suplementacji, wiec zakładam, że działa Pan na własną rękę i korzysta z wiedzy z internetu. A skoro ćwiczy Pan 3 godziny dziennie, ale nie jest zawodowym sportowcem, to możemy założyć, że nie zna Pan mechanizmu, w jaki powstają mięśnie. Internety nie powiedziały. Zachęcam więc do lepszej regeneracji. To podczas regeneracji dzieją się procesy, które są istotne z punktu widzenia celu sylwetkowego. A jeszcze bardziej zachęcam do podjęcia współpracy z dobrym trenerem. Nie oszołomem, który Pana zajeździ, ale z doświadczonym kulturystą, który osiągnął sukcesy dzięki pracy na siłowni, a nie między szafkami w szatni. Jak go wybrać? Ha, to jest poważne pytanie. Zapraszam do kontaktu, zbudujemy razem kryteria Pana idealnego trenera:D A Lipodrene zostawmy na potem, jak będzie Pan na bardziej zaawansowanym poziomie:D Co Pan na to?
Sugeruję wizytę: Konsultacja wstępna (via phone lub skype) - 45 minut)
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

 Marianna Hall
Marianna Hall
Dietetyk
Warszawa
W procesie redukcji masy ciała (i tym samym redukcji tkanki tłuszczowej) nie ma drogi na skróty. Stosowanie owych substancji nie jest rekomendowane, szczególnie że ich efektywność jest znikoma. Znacznie lepiej bazować na prawidłowo zbilansowanym żywieniu, które będzie uwzględniało duży udział aktywności fizycznej.
Pozdrawiam, Dietetyk mgr Marianna Hall

Osobiście nie polecam żadnych spalaczy. Jest to nie naturalne dla naszego organizmu.
Ilość ćwiczeń, którą Pan wymienia jest naprawdę spora, proszę zastanowić się, czy nie będzie problemu z utrzymaniem masy ciała, gdy nagle ograniczy Pan ćwiczenia. Proponuję udać się do dietetyka w swojej miejscowości, by zacząć od zrobienia analizy składu ciała, wówczas przekona się Pan osobiście, czy Pana działanie jest na dobrej drodze.

Informacje podane przez Pana są niedokładne. Nie wiemy np. czy w Pana pojęciu trochę tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu to wartość prawidłowa, czy faktycznie za dużo, czy może wręcz przeciwnie. Nie wiemy jaki jest cel, który Pan chce osiągnąć i jakim kosztem..., bo może się okazać, że kosztem zdrowia. Nie jestem zwolennikiem spalaczy tłuszczu, bo niestety najczęściej świat badań naukowych nie potwierdza skuteczności świata reklam medialnych.

Pozdrawiam
Bożena Czabaj Brauntsch

 Denis Gierat
Denis Gierat
Dietetyk
Limanowa
Skład ma dobry, ale w tej cenie są lepsze - bądź tańsze, a o podobnym składzie. Trzy godzinny dziennie to trochę dużo. Zapraszam do mnie po więcej informacji: plany żywnościowe, treningowe i suplementacyjne oraz stałą opiekę dietetyczną.

mgr Marzena Kramarz
mgr Marzena Kramarz
Dietetyk
Szczytna
Szanowny Panie,
gratuluję zdrowego trybu życia. Trzy godziny ćwiczeń, bieganie, właściwe odżywianie naprawdę imponujące. Pisze Pan, że są efekty w postaci spalonej tkanki tłuszczowej, doradzam nie psuć tego żadnymi specyfikami. Proszę mieć cierpliwość do siebie, to ważne. Sugerowałabym jedynie przeprowadzić pomiar składu ciała i dać do oceny dietetykowi tygodniowy dziennik żywieniowy. Będzie miał Pan jasność, ile w Panu tłuszczu, a ile mięśni oraz czy odżywianie jest prawidłowe przy tak dużym wysiłku fizycznym dziennie.
Pozdrawiam serdecznie Marzena Kramarz Poradnia Dietetyczna i Cykliczna również on-line

Witam serdecznie,
Nie jestem zwolenniczką przyspieszania tego typu procesów, zwłaszcza substancjami nie będącymi pochodzenia naturalnego. Z doświadczenia wiem, że w końcowych rozrachunku nie wychodzi to na dobre. Jeśli zdrowo się Pan odżywia, dostarcza organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych, a do tego ćwiczy, powinien Pan szybko osiągnąć swój cel naturalnie. Proszę tylko zwrócić uwagę na zapotrzebowanie kaloryczne przy takiej ilości treningów (3h dziennie to dużo).
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka

Specjaliści w zakresie leczenia: nadmiar tkanki tłuszczowej

Piotr Stryjewski

Piotr Stryjewski

Chirurg

Częstochowa

Paweł Surowiak

Paweł Surowiak

Lekarz medycyny estetycznej

Wrocław

Maciej Koźmiński

Maciej Koźmiński

Lekarz rodzinny, Lekarz sportowy, Internista

Pabianice

Sylwia Cybulska

Sylwia Cybulska

Dermatolog

Wrocław

Filip Aleksander Kulewicz

Filip Aleksander Kulewicz

Lekarz medycyny estetycznej, Stomatolog

Wrocław

Aleksandra Tochowicz

Aleksandra Tochowicz

Lekarz medycyny estetycznej

Katowice

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 2 pytań dotyczących usługi: nadmiar tkanki tłuszczowej

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.