"Rozjadanie" dziecka

3 odpowiedzi
Czy zajmuje się Pani również "rozjadaniem" dzieci? Szukam neurologopedy który nauczy ponownie jeść 2 latka po ciężkim leczeniu onkologicznym i przeszczepie szpiku. Dziecko do 1,5 roku jadło normalnie, jednak po rozpoczęciu leczenia zraziło się do jedzenia (ciągłe mdłości i wymioty) i od 6 miesięcy żyje tylko na Nutridrinkach. Pierwsze kroki mamy już za sobą po wizytach u Wrocławskiego neurologopedy i jesteśmy w stanie wmusić w niego mały słoiczek dla dzieci po 4 mc, jednak trwa to bardzo długo i dziecko stawia duży opór. Szukamy teraz kogoś w naszym mieście kto ma doświadczenie z ponowną nauką jedzenia i realizuje wizyty domowe. Mile widziane jest też możliwość otrzymania faktury.
Dzień dobry,
oczywiście, zajmuję się również takimi przypadkami, realizuję wizyty domowe oraz wystawiam faktury:) Z powodu poważnej operacji kręgosłupa jestem jednak niedostępna jeszcze przez kilka tygodni (przynajmniej 2). Jeśli będą Państwo zainteresowani, proszę o kontakt (adres strony internetowej mojego gabinetu jest w moim opisie).
Pozdrawiam.

Szanowna Pani, niestety nie prowadzę terapii mobilnej, pracuję tylko stacjonarnie w gabinecie. Nie zajmuję się terapią karmienia (nauką/ zachęcaniem dziecka do jedzenia). Prowadząc zajęcia z karmienia uczę pić z kubeczka, ściągać pokarm z łyżeczki itd. W Państwa sytuacji myślę, że najlepszy byłby terapeuta karmienia, osoba która pracuje z dziećmi mającymi wybiórczość pokarmową, trudności z przyjmowaniem pokarmów wynikające z przebytych chorób/leczenia. Musi być to też osoba, która wykorzystuje wiedzę psychologiczną, gdyż w sytuacji którą Państwo opisujecie dużą barierę może stanowić też strach dziecka. Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek
Witam, oczywiście zajmuję się jako neurologopeda poszerzaniem diety. Zapraszam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.