Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL.

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Jestem 9 tygodni po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. W tej chwili mam problem z rehabilitacją. Miałam 10 zabiegów magnetronikiem, 10 ćwiczeń na sali gimnastycznej z podwieszoną nogą i 8 masaży wirowych. Aż, Na tym w Bartoszycach kończy się rehabilitowanie kończyny, która powinna być już całkowicie sprawna. chciałabym spytać o to, jak prawidłowo ma przebiegać fizjoterapia po tym zabiegu operacyjnym i czy u Państwa mogłabym ją mieć? Nie jestem w stanie osiągnąć pełnego wyprostu, nie przejdę bez kul więcej niż 250 metrów, o poruszaniu się po schodach mogę zapomnieć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
dzień dobry, po takim czasie zdecydowanie powinien być już wyprost, i powinno być też możliwe zdecydowanie bardziej swobodne poruszanie. zapraszam do kontaktu, myślę, że mój zespół jest w stanie pomóc.

Zapraszam na zabiegi, powinny one poprawić zakres ruchu w stawie oraz rozpoczniemy obciążanie, trening kończyny, co pozwoli na pokonywanie coraz większych odległości bez kul. Pozdrawiam, mgr fizjoterapii Karol Filip