Psycholog podpowiada by skupić się na jednym to chyba niemożliwe kilkanaście lat się zastanawiałem,

3 odpowiedzi
Psycholog podpowiada by skupić się na jednym to chyba niemożliwe kilkanaście lat się zastanawiałem, obserwowałem i starałem jakoś sobie z tym poradzić. Chyba za bardzo skomplikowane wieź szukam pomocy u specjalisty psychologa. Może już ktoś ma doświadczenie w rozwiazywaniu takich sytuacji. Mam już swoje lata i mój "pecet" chyba się zapełnił brudami wiec zaczyna się zawieszać. Będę szukał porad bo co dwie głowy to nie jedna. Zastanawiam się czy specjaliści na portalu mogą prześledzić moje pytania związane nie z rozwiązaniem problemu ale nad sprecyzowaniem jaki specjalista może w tym pomoc. Pozdrawiam i dziękuje.
Dzień dobry. Powiedzenie mówi, że "słonia można zjeść tylko po kawałku". Jeśli Pana "pecet" zapełniał się brudami przez wiele lat, można założyć, że zebrało się ich wiele. Niestety nie da się ich wszystkich rozwiązać jednocześnie, ale można to robić po kolei, zaczynając od najważniejszych. Może Panu pomóc w tym psychoterapeuta.
Pozdrawiam serdecznie Marzena Pietrusińska

Dzień dobry,
pytania publikowane są anonimowo, więc niestety nie możemy ich prześledzić. Jeśli dobrze rozumiem, to przydałaby się Panu "defragmentacja dysku C:\". Kt kiedykolwiek to robił, to wie, że to trwa. Do tego demontaż wszystkich podzespołów, odkurzenie, tam gdzie trzeba - wymiana na nowe. Myślę, że sprecyzowanie jaki specjalista jest Panu potrzebny może zająć od jednego do trzech spotkań. Sądzę tak po informacji, że już się Pan z psychologiem konsultuje.
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Zemsta-Piasecki
Sugeruję wizytę: Terapia online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry. W zależności od sprawy, którą Pan chciałby rozwiązać, może zdarzyć się tak, że usprawnienie jednego obszaru będzie miało pozytywny wpływ na inne. Zgadzam się, że poprzez dobrze postawione pytania identyfikuje się priorytety i wybiera cel, drogę do przejścia. Czasem ta droga może jednak mieć swoje ścieżki. I je też warto odwiedzić i przy okazji zobaczyć czy wymagają dodatkowej uwagi. Trzeba zobaczyć i nazwać co dobrze działa w Pana systemie i od czego to zależy, a co warto zmodyfikować, żeby mógł Pan budować swoje rozwiązania. Życzę podjęcia dobrych dla siebie decyzji, Monika Baczyńska