proszę o terminy wizyty

2 odpowiedzi
Witam,
Bardzo proszę o podanie mozliwych terminów wizyty. Mój syn (dorosły) potrzebuje konsultacji logopedycznej - dostał takie zalecenie od psychologa.
Pozdrawiam.
Krzysztof
Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajdzie Pan na mojej stronie internetowej. Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek

Szanowny Panie,
do gabinetu przy ul. Bosmańskiej (przy IKEA) zapraszam w pn. od rana do godz. 17.15., we wt. od rana do 16.15, w śr. od rana do godz. 13, w czw. o 13, o 14 lub od 18, w pt. o 13 lub o 15.45. Do gabinetu przy Moniuszki (Centrum) zapraszam w pn. na godz. 15, we wt. o dowolnej godzinie, w środę o dowolnej godzinie, w czw. od rana do godz. 14 i w pt. o dowolnej godzinie.
Szczerze mówiąc, wolałabym, żeby to Pan określił kiedy Panu pasuje, ponieważ nasz grafik jest bardzo dynamiczny i być może właśnie w tej chwili jakaś godzina jest już zajęta. Dojeżdżamy również do Pacjenta.
Pozdrawiam i proszę o kontakt, gdyby się Pan zdecydował. Numer telefonu znajdzie Pan na stronie internetowej (w moim opisie jest jej adres).
Pozdrawiam.