Prosba o porade dla mojego pupila

3 odpowiedzi
Mój pies od dłuszego czasu kaszle jakby sie dusił cos odksztuszał na początku przy tym kaszlu wypluwał flegme która mu się odrywala a na dzień dzisiejszy nie może tego odksztusic cały czas ma ciepły nos a oddycha mu się cieszko.Kaszel najbardziej atakuje go w nocy i nad ranem a wdzien jest sporadycznie i w dzień piesek dużo przesypia.Miał robione wszystkie przeswietlenia na serce,płuca,przełyk -serce wyszło ze jest trochę powiększone do tej pory był zdrowym pupilem nagle tak go dopadło zwiedziliśmy już tyle lekarzy i nic nie potafia zdiagnozować co mu jest ? Może pan pomoze i doradzi co mu może dolegać bardzo proszę o pomoc

Ps piesek miał 2 tygodnie podawane antybiotyki i syropy wyksztusne i nic to nie pomogło
Dobry wieczór.
Z tego co zostało napisane wynika że nie zdiagnozowano co mu dolega, tym bardziej mnie dziwi fakt podawania pieskowi antybiotyków - bo niby z jakiego powodu. Prawdopodobnie ktoś podejrzewał jakąś infekcję ?? Nie jestem w stanie określić na odległość co pieskowi dolega. Najlepiej by było zebrać wszystkie wyniki badań jakie były robione włącznie z RTG i na spokojnie je przeanalizować i przede wszystkim dobrze pieska zbadać. Może się okazać że przyczyną rzeczywiście jest choroba serca a jej ustalenie to nie tylko prześwietlenie ale badanie kliniczne. Zapraszam na wizytę do nas lub kogoś kto - tak jak wspomniałem - pozbiera wszystko razem i dobrze zbada pacjenta.
Pozdrawiam Zalewski Grzegorz.

Przyjmuję w Nowej Soli od 9:00-18:00...tak czy owak brzmi to bardzo źle,nie słyszałem jego oskrzeli,płuc,ani serca...ale sprawa jest bardzo poważna i nie na telefon ani krótki post.
Witam. W jakim wieku i jakiej rasy jest piesek? Jeśli w obrazie rtg jest powiększone serce to należy się na nim skupić, prowadzić diagnostykę w kierunku chorób serca. Tym bardziej że objawy są charakterystyczne ( kaszel w nocy i nad ranem). Zapraszam na wizytę z wynikami badań.