lek. wet.

Joanna Michna

Weterynarz

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dyplom lekarza weterynarii otrzymałam w 2003 roku. Po 2-letnim okresie nabierania szlifów w warszawskich klinikach postanowiłam otworzyć własną praktykę. Dotrzymując kroku dynamicznie… więcej

 • Czy jest ratunek dla 16,5 letniego małego kundelka z chorą wątrobą. Ma bardzo wysokie enzymy wątrobowe , dużo ponad 1000. Od drugiego roku życia bierze luminal na padaczkę i inne leki na serduszko. USG wykazało, że wątroba zaczyna włóknieć, zmniejszyła się. Piesek ma z tego powodu pełne objawy encefalopatii… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Michna

  Moim zadaniem niestety, trzeba mu pomóc odejść....

 • kot chory na Fipa

  W ub. roku wzięłam malutkiego kociaka ze schroniska. Miał być zdrowy. Po ok. 6 miesiącach okazało się, że kot ma Fipa /potwierdzone badaniami/. Kocina bardzo się męczyła i trzeba było go uśpić.Mam pytanie, dlaczego w schronisku nie wykryto tej choroby, skoro był jej nosicielem. Kociak w ogóle, ani razu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Michna

  Bardzo mi przykro z powodu kotełka. Większość kotów jest nosicielami koronawirusa. Od sprawności systemu immunologicznego danego kota zależy czy wirus zmutuje i pojawią się objawy FIP czy nie. To nie jest… Więcej

Adresy i cenniki usług

 • Przychodnia Weterynaryjna MIVET Joanna Michna

  Gabrieli Zapolskiej 8
  85-149 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg zwierząt od 30 zł
  Badanie kliniczne - pierwsza wizyta 40 zł
  Badanie krwi -morfologia 10 zł
  Pobranie krwi 20 zł
  Szczepienie/wściekliźnie 30 zł
  Szczepienie kota p/chorobom zakaźnym 55 zł
  Kastracja kocura 80 zł
  Porada 20 zł
  Sterylizacja suki od 220 zł
  Usg serca 50 zł
  Polerowanie zębów 30 zł
  Badanie okulistyczne 50 zł
  Zeskrobina lub test przylepcowy 30 zł
  Sterylizacja królicy 140 zł
  Kastracja królika 90 zł
  Badanie układu ruchu 40 zł
  Badanie profilkatyczne 25 zł
  Badanie per rectum 20 zł
  Chirurgia onkologiczna od 150 zł
  Zbiegi ortopedyczne od 100 zł
  Czyszczenie gruczołów okołoodbytowych 20 zł
  Badanie kliniczne - kolejna wizyta od 25 zł
  Badanie krwi - biochemia od 40 zł
  Badanie kału 15 zł
  Szczepienie psa p/chorobom zakaźnym 50 zł
  Komplet szczepień 65 zł
  Sterylizacja kotki 160 zł
  Oględziny szczeniaka/kociaka 20 zł
  Kastracja psa od 150 zł
  Czyszczenie zębów od 120 zł
  Badanie cytologiczne 30 zł
  Badanie dermatologiczne od 40 zł
  Cewnikowanie kota od 60 zł
  Mastectomia od 270 zł
  Okulistyka ziwerząt 50 zł
  Badanie cukru we krwi 5 zł
  Kwalifikacja do leczenia onkologicznego od 30 zł
  Chirurgia okulistyczna od 150 zł
  Chirurgia jamy brzusznej od 200 zł
  Obserwacja w kierunku wścieklizny

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dyplom lekarza weterynarii otrzymałam w 2003 roku. Po 2-letnim okresie nabierania szlifów w warszawskich klinikach postanowiłam otworzyć własną praktykę. Dotrzymując kroku dynamicznie rozwijającej się weterynarii, biorę udział w licznych szkoleniach, kursach, sympozjach oraz konferencjach. W mojej pracy kieruję się zasadą "primum non nocere" stąd najbardziej interesuje mnie diagnostyka chorób. Wykonuję zabiegi chirurgiczne oraz proste zabiegi ortopedyczne u psów, kotów, królików oraz gryzoni domowych. Obecnie jestem w trakcie studiów specjalizacyjnych z chorób wewnętrznych psów i kotów.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MIVET Joanna MichnaUsługa: konsultacja

  Przychodnia w Bydgoszczy jest od niedawna ale pani Joanna ma doświadczenie i szerokie zainteresowania. Wnikliwie diagnozuje i nie boi się wyzwań. Zdiagnozowała prawidłowo moją kotkę, słyszała to czego inni nie słyszeli. Dzięki prawidłowej diagnozie i doborowi leków mogłam zrezygnować z podawania kotu kroplówek i drogiego leczenia. Wszystkie wyniki wróciły do normy a kotka czuje się dobrze. Dla mnie lekarz idealny :-)

 • Z całą odpowiedzialnością za słowo POLECAM Panią dr Joannę Michna każdemu, któremu na sercu leży dobro, a przede wszystkim zdrowie zwierząt domowych. Niesamowita intuicja lekarska mimo młodego wieku,połączona z natychmiastowym działaniem przynoszącym efekty, nie zwlekanie. Trafne diagnozy i EFEKTYWNOŚĆ leczenia !!! Naprawdę warto zaufać wiedzy i umiejętnościom tej lekarki. NIE ROZCZARUJECIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Nie znam bardziej profesjonalnego lekarza. Z całym zaufaniem powierzam swojego pupila Pani doktor.

 • Przesympatyczna Pani doktor z profesjonalnym podejściem. Idąc do niej wiem, że powierzam zwierzaki w dobre ręce. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego lekarza dla moich pupili.

 • Pani dr Michna to wspaniały lekarz dla zwierząt. Cenię ja za kompetencje i podejście do problemu, gotowość do poświęcenia dodatkowego czasu na rozmowę kiedy jest to konieczne. Darzę ją całkowitym zaufaniem w leczeniu moich zwierzaków. Polecam.

 • Od wielu lat leczę u p. doktor swoje zwierzęta. Według mnie jest bardzo dobrym lekarzem, który jest oddany swoim pacjentom i ma wielką wiedzę. Przede wszystkim nie eksperymentuje na zwierzętach, nie leczy \"na oko\", szuka przyczyny choroby, nie leczy jedynie objawów. Zarzuca ktoś tutaj, że nie potrafi postawić diagnozy. Jeśli ktoś rzeczywiście zetknął się z lekarzami - nie tylko tymi od zwierząt, ale tych od ludzi również, to wie, że często postawienie właściwej diagnozy to nie tylko wiedza, ale także właściwy wywiad, czyli zebranie informacji od opiekuna. Jeśli zaś ten ostatni niewiele wie o swoim zwierzęciu, niewłaściwie się nim opiekuje i do tego się nie przyzna, to i leczenie lub postawienie diagnozy jest trudne. Zaś objawy bardzo często nie są jednoznaczne i książkowe. Wielki szacunek dla wiedzy p. doktor.

 • Lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem do zwierząt, od kilku lat leczę koty i psy u Pani doktor i nigdy nie byłam rozczarowana. Zdecydowanie ocena bardzo dobra , na którą składa się diagnoza przypadku , podejście do zwierzaka, prawidłowe i skuteczne leczenie, dyspozycyjność oraz wielkie zaangażowanie.