problemy z chodzeniem u shih tzu

3 odpowiedzi
Witam mam pytanie ,
jestesmy obecnie w irlandii od 4 lat, Pchełka nasz 5,5 letni shih tzu ostatnio dostala kosc z kurczaka od znajomego i zaczely sie problemy.. przestala chodzic byla w klinice miala problemy nerkami i cos z kregolupem bo prawie nie chodzi, ma problem zeby sie poruszac, co chwile jak przejdzie doslownie metr czy dwa to siada a moze bardziej zarzuca tulowiem jakby ja bolalo.
tutaj lekarze niestety nie sa nawet w polowie tak dobrzy jak w Polsce.
W nocy nie chce spac ciagle piszczy chyba z bólu.NIe moze sie wypróznic bo nie moze stanac na nogach.Weterynarz tutaj kazał tylko obserwowac nawet nie dał zadnych leków a piesek mi sie strasznie meczy.Schudła bo nie ma apetytu,zje raz dziennie albo wcale,pije duzo wody.Proszę o pomoc.
Wyślę wyniki badania krwi i moczu.
BUN 16.2 (2.5-8.9)
PHOS 2.20 (0.94-2.13)
CRE 167 (27-124)
GLU 9.6 (3.3-6.1)
Ma niewydolność nerek,wymaga leczenia i to migiem...ja piszę te słowa 17.07.2017 i mam nadzieję,że maleństwo jeszcze żyje

Proszę na maila skany zdjęć RTG i USG: lekwet24...gmail.com
Najprawdopodobniej pies powinien być dokładniej zdiagnozowany i leczony
Proszę o resztę wyników badań na maila. Przedstawione wyniki wskazują na lekką hiperglikemię i azotemię, prawdopodobnie są ze sobą powiązane, suka powinna mieć wykonane USG jamy brzusznej oraz RTG kręgosłupa części piersiowo-krzyżowej i pełne badanie neurologiczne.