Potrzebuję pomocy specjalisty. Problem/y z którym się zmagam mogę opisać parafrazując czyjś wpis: "o

4 odpowiedzi
Potrzebuję pomocy specjalisty. Problem/y z którym się zmagam mogę opisać parafrazując czyjś wpis: "ogólnie jest ok, ale cały czas czegoś mi w życiu brakuje", "jestem bardzo ambitna", nie mogę znaleźć tak doskonałego partnera jakbym sobie życzyła, "boję się, że mi się nie uda". Wydaje mi się, że podłoże problemów jest związane z trudnym dzieciństwem, rodzina w której ojciec nadużywał alkoholu i stosował przemoc. Konsekwencje w swoim zachowaniu jakie zauważam to nadużywanie alkoholu, z którym myślę, że zaczęłam sobie radzić, częste zmienianie partnerów seksualnych, nie potrafię zbudować związku, nie czuję szczęścia, być może mam zaburzenia autentyczności.

Bardzo proszę o zaproponowanie wizyty, jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc. Najlepiej jak najwcześniej, ta sytuacja się nasila i utrudnia mi normalne funkcjonowanie.
Dzień dobry, zapraszam na konsultację. Pozdrawiam Beata Szulik-Bomba

Dzień dobry, zapraszam na konsultację. Serdecznie pozdrawiam/ Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Wazne, aby podjac pomoc i umowic sie od razu na wizyte . Problemy , ktore Pani opisuje piętrza sie i trudno je samemu kontrolowac.Jesli lubi Pani Krakow prosze podjac leczenie u mnie w gabinecie psychoterapeutycznym.Zapraszam.
Tamara Bogdanowicz,psycholog ,Krakow.
Dzień dobry, jeśli jest Pani z okolic Rzeszowa lub Przemyśla to zapraszam na konsultację. Skoro widzi Pani przyczynę swoich problemów w nadużyciach z dzieciństwa, warto nad tym popracować. Możemy skupić się także na bieżących trudnościach. Jeśli z innego miasta, warto poszukać terapeuty ze swojej miejscowości. Pozdrawiam serdecznie, Justyna Wojciechowska
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.