Poszukuję kogoś, kto pomoże mi uporać się z problemami przewlekłego uczucia stresu, który towarzyszy

5 odpowiedzi
Poszukuję kogoś, kto pomoże mi uporać się z problemami przewlekłego uczucia stresu, który towarzyszy mi(chodź nie powinien) w sytuacjach życia codziennego(nie mam powodów do jakiegokolwiek stresu w życiu, wiem, że to ja sam powoduje u siebie problemy). Mam problemy z jedzeniem, piciem(jednak gdy zapomnę o moich wyimaginowanych "stresach" jem wszystko normalnie), coraz trudniej mi wychodzić z domu, spotykać się ze znajomymi i brać udział w typowych dla życia sytuacjach(np. lot samolotem). Chętnie zapiszę się na terapie indywidualne :)
Witam.
Z Pana wypowiedzi wynika, że jest Pan gotów do podjęcia psychoterapii. Jest Pan świadomy, że potrzebna jest Panu pomoc, pozostało tylko wykonać ruch i znaleźć odpowiedniego specjalistę. W tym celu, może Pan poszukać danych o psychoterapeutach w Internecie, bądź skorzystać z opinii znajomych. Pierwsze wizyty są zwykle konsultacyjne, i pozwolą podjąć decyzję czy chce Pan pracować z tą konkretną osobą.
Pozdrawiam Agnieszka Jędruch

Dzieñ dobry. Jeśli chce sie Pan zapisać na terapię proszę znależć odpowiedniego specjalistę i to zrobić :-)).
Pozdrawiam
dzień dobry,
Zapraszam na wizytę. Pracuję w nurcie krótkoterminowym, stacjonarnie w Warszawie, z innymi osobami także online.
pozdrawiam
Agata Czaja-Michaud
Dzień dobry, gorąco zachęcam do wykonania kroku w kierunku znalezienia odpowiedniego psychoterapeuty i umówienia się na wizytę. Warto sobie pomóc i nie zwlekać z podjęciem decyzji, praca nad opisanymi objawami z pewnością poprawi komfort życia. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Trawińska
Dzień dobry, zapraszam na terapię do mojego gabinetu. Wykorzystuję techniki pracy z ciałem w Gestalcie oraz TRE. Techniki te w szybki sposób pozwalają uwolnić się od napięć w ciele i sięgnąć głębiej do problemu.
pozdrawiam
Tomasz Desput
Sugeruję wizytę: Pierwsza wizyta rabat - 50zł - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.