Poszukuję kliniki dentystycznej na ternie śląska,nie będę ukrywała ,że strasznie boje się dentystów

5 odpowiedzi
Poszukuję kliniki dentystycznej na ternie śląska,nie będę ukrywała ,że strasznie boje się dentystów , a mam do wyleczenie zęby ,na pewno ubytki , czyszczenie kamienia ,krwawiące dziąsła , chciałbym również nałożyć licówki kompozytowe na około 6 zębów , z racji tego ,że obawiam się wizyty u dentysty chciałbym wiedzieć czy takie zabiegi są możliwe w jeden dzień i czy są to bardzo duże koszty .
Dzień dobry, na pewno znajdzie Pani taką klinikę , ja przyjmuję w Kielcach. Pozdrawiam dr Kręcisz

Dzień dobry, niestety nie pomogę bo jestem z Dolnego Śląska, ale tak długie jednodniowe zabiegi moga być męczące i dla Pani i dla stomatologa.
Pozdrawiam
Witam! Dziękuję za okazane zaufanie. Rozumiem, że dentysta wzbudza nieprzyjemne emocje, ale najczęściej jest to spowodowane złymi doświadczeniami. W klinice proponujemy nowoczesne rozwiązania, które maja zmaksymalizować komfort podczas zabiegów. Żeby zdecydować czy procedury, które Pani opisuje są możliwe, następnie określoć ich koszt oraz czas trwania niezbędna jest konsultacja, aby stwierdzić co jesteśmy w stanie dla Pani zrobić. Pozdrawiam serdecznie!
Dzień dobry, wymieniła Pani wiele zabiegów które trzeba wykonać i wydaje się raczej niemożliwe do zrobienia w jeden dzień. Radziłabym zacząć leczenie od krwawiących dziąseł i ubytków , zakładanie licówek zostawić na koniec, same licówki kompozytowe można wykonać na jednej wizycie.
Pozdrawiam
Ewa Kaniewska
Dzień Dobry
Na pewno na samym początku ważne jest zaufanie zbudowane na rozmowie. Zaczynamy od bezpłatniej konsultacji, tłumaczymy kolejne kroki od A-Z. Każdy pacjent ma wykonana dokumentacje fotograficzna, rtg oraz plan finansowy (także ratalnie)
Kolejne leczenia dopasowywane są pod dostępny czas pacjenta.
Pozdawiam z Katowic