lek. dent.

Ewa Raczmańska-Kaniewska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Doświadczenie zawodowe
Licówki

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ubytek w zębie

  Pani Doktor udzieliła wyczerpujących i rzetelnych informacji o sposobie w jaki będzie postępowała z ubytkiem. Odpowiedziala też na pytania i podała alternatywę dotyczącą innego problemu (brakujący ząb) i sposobu w jaki można mało inwazyjnie go uzupełnić. Przy tym była bardzo sympatyczna :) Wizyta była krótka, skuteczna i wyszłam z niej zadowolona.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: bolący ząb

  Bardzo miła i kompetentna lekarz. Nastoletnia córka od zawsze panikowała na fotelu dentystycznym. W tym wypadku obeszło się nawet bez z znieczulenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z pewnością będziemy panią doktor polecać.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Kilka dni temu byłem na mojej pierwszej wizycie u Pani Ewy. Celem była odbudowa złamanej górnej jedynki. Efekt pracy, moim zdaniem i bliskich, bardzo dobry, praktycznie nie widać że część zęba jest dorobiona. Pani Ewa była bardzo cierpliwa, delikatna i dokładna. Na pewno przyjdę na leczenie innych zębów :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor profesjonalna, fachowa, rzeczowa i niezwykle miła. Najlepszy dentysta u jakiego byłam od lat! Cierpliwie i dokładnie tłumaczyła problem i starała się znaleźć najlepsze rozwiązanie.Bez bólu i stresu, które do tej pory zawsze mi towarzyszyły. Jako jedyna podjęła się rekonstrukcji zęba.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Hi there!
  From my point of view Ewa is pretty professional, positive and just a good person.
  I don't speak Polish very well, but it's not a problem, we found our own way to comunicate!
  So if you are Ukrainian or Russion people and don't speak Polish well, don't be afraid it's not a problem.
  The biggest problem for me, always was a pain I felt when I visit a doctor in Ukraine. And here, what do you think? Nothing, I felt nothing, no pain! This is the most importnat thing for me)
  As for the prices, it's definitely not the highest price in the Warsaw area!
  So, highly recommended!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor bardzo miła.Pani Doktor dobrala sposob leczenie adekwatny do mojej sytuacji. Na wszystkie moje pytanie uzyskała wyczerpujące odpowiedzi. Gorąco polecam Pani Doktor Ewą. Jestem bardzo ,bardzo zadowolona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Kompetencja, spokój, dużo empatii. Bardzo miła Pani doktor, z dużym doświadczeniem, delikatna i myśląca

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor jest bardzo miłym i profesjonalnym stomatologiem. Wizyta przebiegła szybko, w miłej atmosferze i bezproblemowo, a ząb w końcu przestał boleć. Co więcej, cennik usług jak na Warszawę jest zdecydowanie bardzo korzystny. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Do Pani Doktor zgłosiłam się w sytuacji awaryjnej.Fachowa pomoc oraz miła atmosfera, pomogły w wyborze dentysty dla mojej rodziny.

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Ewa jest bardzo dobrym stomatologiem. Posiada dużą wiedzę oraz co najważniejsze otwarty umysł. Cechuje ją dokładność i wzorowe podejście do pacjenta. Poprzez skuteczne leczenie kanałowe uratowała mojego zęba, choć był to dość trudny przypadek. Bez wahania polecam wszystkim.

Pytania pacjentów (74)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w Józefosławiu (www.dentest.waw.pl). Lubię pracować z pacjentami, nawet tymi bardzo zestresowanymi.
  Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka, periodontologia. Wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w konferencjach krajowych i międzynarodowych.
  Nauka języków sprawia mi przyjemność, komunikuję się w języku angielskim, francuskim i rosyjskim.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny 1990

Publikacje

 • Czasopismo Stomatologiczne, Kosmetologia 2004