pogrzeb w rodzinie,brake znalezienie pracy I dziewczyny a ostatnionsukcesy w zyciu

8 odpowiedzi
Ostatnio idealnie wszystko sie wiedzie, zaliczone pace, na studiach zaocznych, informatyka, zaczalem od 24 luty,w march 24 maca 2017
Mialem zaliczyc prace, zaliczylem pace. W czerwca 17 czerwca zakoncze 1 semestr.
Poznalem kolezanek I kolegow. ALE OSTATNIO mam pogrzeb y.Pogrzeby w mojej rodzinie ostatnio mialem w grudniu 2016,r.,dziadka swojego posniej w luty 2017 r., od strony more chrzestna, ojciec money chrzestna, znajomy dziadek po stronie Brad ciotecznych, a teraz wujek.Obiecalem I'm ze zabawia sie na mom weselu. A tutaj niestety pogrzeb, jeden za drug I'm. Zajalem sie sudiami policealnymi I szkola policealna, by zdobyc zawod.Zaczalem szukac pracy.Do tej porn nie mam pracy,nie mam dziewczyny.Nie mam dziewczyny Bo krepuje sie Poznalem na dworze a na I przed portal am randkowymi nie sie ze juz nie szukac dziewczyny same sie znajda.Ciezko znalesc prace.
Śmierć bliskich osób, z którymi jesteśmy związani emocjonalnie jest dużym stresem oraz traumatycznym przeżyciem. Jeśli nie możemy sobie z tym poradzić, przeżywamy je bardzo mocno lub długo pomocna może być konsultacja u psychologa lub psychoterapeuty. Opisuje Pan kilka różnych trudności osobistych, z nawiązaniem relacji z kobietami, ze znalezieniem pracy, ponadto reakcję żałoby po śmierci osób bliskich- proponuję skorzystać z takiej konsultacji psychologicznej lub psychoterapeutycznej.

Proszę mi nie spamować skrzynki. Prośba do administratora: proszę zablokować to konto i nie przekazywać mi z nich "pytań". Pozdrawiam
Często zdarza się, że ludzie doświadczają wielu niepowodzeń. Poszukiwanie pracy i partnerki życiowej mogą wywoływać wiele frustracji, nieprzyjemnych emocji, zwłaszcza, kiedy wszystko idzie inaczej, niż sobie założyliśmy.Zdarza się, że po serii niepowodzeń ludzie zaczynają wycofywać się z dążenia do obranego celu, rezygnują z dalszych starań. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą, który oceni, jakie może być podłoże problemów. Czy jest to chwilowy kryzys, czy kryje się pod tym coś głębszego. Zapraszam na konsultację.
Witam.
Szukanie pracy to niestety czas, którego nie da się obliczyć, należy być cierpliwym. Podobnie jest z dziewczyną, jak będzie Pan cierpliwy i będzie Pan robił coś w tym kierunku to pewnie niebawem spotka Pan kogos kto zainteresuje Pana.
Pozdrawiam
Witam. Proszę mi wybaczyć, ale trudno mi jest odnieść się do tak przedstawionego opisu. Jeśli Pana trudności będą się nasilały, to zachęcam do kontaktu bezpośredniego z psychologiem, z psychoterapeutą w celu konsultacji i określenia zakresu ewentualnego wsparcia. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.
Witam, niestety nie za bardzo rozumiem pytanie. Wydaje mi się, że narzeka Pan na swoje życie, że nie jest lekkie. No ale świat nie jest zawsze taki jakim chcielibyśmy aby był.
Ale głowa do góry, po deszczu zawsze jest słońce, będzie dobrze. Pozdrawiam
Witam, wspomniał Pan o wielu wydarzeniach, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, które miały miejsce w Pana życiu w ostatnim czasie, jednocześnie zwrócił Pan uwagę na pewne trudności, które Panu towarzyszą. Nie mam jednak jasności, która z Pana trudności jest dla Pana najtrudniejsza / najpilniejsza i na czym dokładnie polega Pana problem. Co jest oczywiście zrozumiałe, gdyż trudno jest przedstawić życiowe trudności w formie krótkiego opisu. Zatem zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze specjalistą (psychologiem/ psychoterapeutą) w celu doprecyzowania Pana trudności i poszukania najlepszych dostępnych rozwiązań. Z poważaniem Justyna Krupa-Burkiewicz
Pierwsze to radzę ustawić korektor w Wordzie na język polski :-). Pana wpis nie ma charakteru pytania jest raczej swobodnym przepływem myśli, nie da się ukryć, że dość chaotycznym, wyrażonym językiem momentami trudnym do zrozumienia. Chaos i niejasna forma nie sprzyjają realizacji celów, nikt nie będzie rozumiał czego Pan pragnie co więcej ludzie mogą poczuć się zlekceważeni jeśli w takiej formie będzie Pan je wyrażał. Dotyczy to także młodych kobiet. Dobrym lekarstwem dla osób chaotycznych jest ustrukturowanie dnia, spisywanie zadań, wieczorne podsumowania. Do programu dnia można wprowadzić stałe przyjemne czynności, lub planowanie wieczorem następnego dnia. A świat jest tak skonstruowany że na każdego mężczyznę gdzieś czeka jego kobieta (i odwrotnie oczywiście). Pozdrawiam Andrzej Nehrebecki