Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Goździkowa 47, Toruń
Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych oraz par i rodzin, w nurcie systemowo-ericksonowskim. W swojej pracy czerpię również z dorobku in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Goździkowa 47, Toruń

120 zł

Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI

Pozostałe usługi


Sądowa 18, Świecie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu


Goździkowa 47, Toruń

100 zł

Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARISądowa 18, Świecie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu


Goździkowa 47, Toruń

100 zł

Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARIGoździkowa 47, Toruń

120 zł

Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARISądowa 18, Świecie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu


Goździkowa 47, Toruń

130 zł

Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARISądowa 18, Świecie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

Opinie

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI psychoterapia rodzinna

Miałam problem z 9 - latką- dotyczył nerwicy lekowej w czasie covidowym i koniecznością przeprowadzenia terapii behavioralno - zachowawczej. Terapeuta rewelacyjnie zajął się dzieckiem, w mojej obecności. Widziałam , jak dziecko nabiera do niego zaufania i opowiada o swoich problemach. otrzymywałam wskazówki , jak postępować z dzieckiem, jaką przerabiać literaturę. Uważam , że trafiłam do profesjonalisty i doświadczonego terapeuty. Polecam rodzicom, którzy maja problem z dziećmi, w różnym wieku. Nie czekajcie, aż problem narośnie i oddajcie dziecko w ręce takiego fachowca. My już jesteśmy po wszystkim !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI psychoterapia indywidualna

Z pełnym przekonaniem polecam spotkania z panem Marcinem. Zanim do niego trafiliśmy, szukaliśmy pomocy gdzie indziej - po dwóch wizytach - i ja, i syn czuliśmy, że sprawy nie idą w dobrym kierunku i należy zmienić psychoterapeutę. Po pierwszej wizycie u pana Marcina wiedziałam, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Od tego momentu zmagania z problemem dzieliliśmy na tygodniowe odcinki - od spotkania do spotkania. To, co zwróciło moją uwagę i pozwoliło synowi na skutecznie mierzenie się z trudnością, której doświadczał, to uważność i zrozumienie ze strony pana Marcina. Z perspektywy czasu śmiało mogę stwierdzić, że pan Marcin to uważny, skupiony i czujny przewodnik. Przede wszystkim - problemowi, z którym przyszliśmy- nadał właściwe proporcje, a następnie, co spotkanie wyposażał moje dziecko w narzędzia do radzenia sobie z trudnościami. Z czasem obserwowałam, jak ze spotkania na spotkanie, syn rośnie w siłę. Odzyskuje swobodę i nieskrępowaną radość życia. W pewnym momencie moje czternastoletnie dziecko nazwało pana Marcina swoim uzdrowicielem. Fantastycznie było spotkać profesjonalistę, właściwego człowieka na właściwym miejscu. Dla mojego syna jest pan duchowym uzdrowicielem, a dla mnie podającym nici Ariadny. Dziękuję.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI

"nie wiem jak zacząć ..............może od początku Grudzień 2018 rok
mama lat 38 – nie dam rady, nie mam siły, jestem zmęczona, mam sine i opuchnięte oczy, boli mnie głowa, to nic nie da, przecież już byłam z nim u 2 psychologów , to bez sensu, jak ja to wytrzymam , on robi mi na złość, on mnie nie kocha, co ja zrobiłam że tak się zachowuje przecież mam jeszcze dwójkę dzieci które nie mają problemów, nie ma sensu tam iść – znowu będzie tak samo chwilkę dobrze a potem masakra, nic i nikt mu nie pomoże
Tobiasz lat 9 – jestem najlepszy, wszystko wiem najlepiej , nic nie muszę, nie mam żadnych problemów- mama szuka na siłę , nikogo nie słucham, mama musi robić co jej powiem, uwielbiam nerfy (pistolety) zwłaszcza jak wszyscy są w domu to głośno strzelam, często gram i używam komórkę, nie mam żadnych obowiązków, jak mama mi nie kupi tego co chcę to jestem na nią zły- - robię jej na złość

Grudzień 2019 rok
Razem mama i synek.

Panie Marcinie nie wiem jak mam Panu dziękować. Jest Pan najlepszym terapeutą. Dziękujemy za wszystkie spotkania, za wszystkie dobre rady, spostrzeżenia które były bardzo trafne – od samego początku wydobywał Pan z nas wszystko co najlepsze, każdy mały szczegół był bardzo ważny to dzięki Panu mam wspaniała rodzinę przy której jestem w końcu szczęśliwa, moje dziecko i ja zmieniliśmy się, dbamy o siebie i bardzo się kochamy. Spędzony czas jest teraz przyjemnością, razem możemy o wiele więcej. Tego samego dnia kiedy mieliśmy ostatnie spotkanie czekała mama na korytarzu ze swoją rodzina – była całkiem taka sama jak ja – pełna obaw, zmartwień co dalej – chcę jej przekazać że trafiła Pani w bardzo „dobre ręce”.

Na sam już koniec Panie Marcinie - Dziękuje


J
Użytkownik zweryfikowany

Rok temu miałem trudny czas, dopadł mnie tzw. łagodny epizod depresyjny z towarzyszącą przy tym nerwicą. Łagodny bo w odpowiednim czasie poprosiłem o pomoc.
Pan Marcin świetnie podszedł do sprawy, rzetelnie, profesjonalnie, cierpliwie, będąc przy tym szczerze otwartą osobą. Wskazał w czym leży problem oraz jak mogę go zrozumieć by było mi lżej. I udało się. Mogę z czystym sercem powiedzieć, że po terapii, już wiem jak reagować w sytuacjach, gdy dopada Nas większy smutek oraz poznałem dzięki rozmowie z Panem Marcinem jakąś część siebie.
Depresję, jej zaczątki czy towarzyszącą przy tym nerwicę da się ujarzmić. Jak widziałem takie opinie to zbywałem je "Taa jasne, łatwo mówić, nie ma szans" - ale właśnie w tym cały paradoks - że jak najbardziej jest to możliwe.
Jako mężczyzna mówię, nie wstydźmy się naszych uczuć czy smutków - też czujemy i w trudniejszych sytuacjach nie bójmy się sobie pomóc zasłaniając się przed tym męskością.
Pana Marcina jak najbardziej polecam - bardzo dobry psychoterapeuta.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

Wchodząc pierwszy raz do gabinetu pana Marcina byłam niepewna. Bałam się że nie zostanę zrozumiana. Ale po pierwszym spotkaniu wszystko się zmieniło. Po każdej wizycie z gabinetu wychodziłam pewniejsza siebie i mająca nadzieję że mój lęk zmniejszy się do normalnych rozmiarów. Pan Marcin to osoba godna zaufania i potrafiąca słuchać. Jestem nastolatką więc tym bardziej trudno było mi się otworzyć przed kimś dorosłym. Polecam pana Marcina wszystkim osobą,które boją się otworzyć przed innymi.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana Marcina.Prowadził córce terapię przez kilka miesięcy. Dziecko jak i ja byłyśmy bardzo zadowolone.Doskonały kontakt. Bardzo zaskoczyło mnie to że Pan Marcin skrupulatnie słucha. Bardzo spokojny, opanowany i otwarty człowiek. Córka bardzo dobrze czuła się rozmawiając z nim i bywało nawet że nie mogła doczekać się kolejnego spotkania gdyż przy nim mogła otworzyć się i bardzo jej to pomagało. Polecam wszystkim a w szczególności młodym osobom gdyż Pan Marcin doskonale łapie z nimi kontakt. Terapia pomogła córce, nabrała pewności siebie,problemy stały się mniejsze. Jeśli ktoś obawia się rozmowy i kontaktu z psychologiem to Pan Marcin jest najbardziej odpowiednią osobą dla osób nieśmiałych, swoją osobowością łamie wszystkie blokady.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu zaburzenia lękowe

Bardzo gorąco polecamy tego specjalistę!
(terapia w głównej mierze dot. problemu syna, l. 11). Pan Marcin potrafi nawiązać rewelacyjny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i z rodzicem. Jest niesamowicie uważny i cierpliwy, a jego spostrzeżenia i wnioski są bardzo trafne. Syn chętnie uczestniczył w terapii (z innymi terapeutami bywało różnie), dzięki której problem został zażegnany. Oboje szczerze polecamy tego psychoterapeutę!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITALMED

Jeżeli nie możecie sobie poradzić z własnym problemem to naprawdę warto udać się do Pana Marcina.Doskonale potrafi wyłowić to co ważne a często niewidoczne,cierpliwie słucha , nie ocenia .Po pierwszym spotkaniu spojrzałam na siebie i najbliższych pod zupełnie inny kątem. Dzięki terapii wiele zrozumiałam .Zdecydowanie polecam Pana Marcina i jeszcze raz dziękuję.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FARMA-MED CENTRUM MEDYCZNE psychoterapia depresji

Po pierwszej wizycie diametralnie zmieniło się moje nastawienie, oczywiście w pozytywnym kierunku. Pan Marcin wysłuchał mnie notując szczegóły. Ustaliliśmy przyczyny moich problemów i plan leczenia. Mogę śmiało powiedzieć, że to terapeuta z powołania i szczerze polecić.

/Edytowane
Po zakończeniu leczenia podtrzymuję swoją opinię i zachęcam do współpracy z Panem Marcinem. Wraz z biegiem terapii mogłem radzić sobie z problemami i masą negatywnych emocji, które zostały mi narzucone w przeszłości. Z każdą kolejną sesją odczuwałem ulgę, a metody Pana Marcina pomogły mi zmienić sposób myślenia.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu trudności adaptacyjne po utracie pracy

Właśnie zakończyłam terapię u p. Marcina. Przyznam, że pierwsze spotkanie z tak młodym człowiekiem - jestem osobą w wieku dojrzałym (50+) napawało mnie niepewnością, czy będzie w stanie mi pomóc. Okazało się , że p. Marcin jest doskonałym specjalistą potrafiącym dotrzeć do każdego pacjenta i nawiązać relacje w atmosferze otwartości i zaufania. Wykazuje dużo cierpliwości i wsparcia, nie daje gotowych rozwiązań ale "sieje ziarenko" do pielęgnacji którego bardzo mobilizuje pacjenta. Niezmiernie się ciesze, że dzięki tej terapii jestem świadoma siebie, swoich uczuć, emocji i potrzeb. Patrzę " innymi oczami" na problemy pojawiające się w moim życiu. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Marcina każdemu niezależnie ile ma lat. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc.Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

16 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Wykonałam wczoraj badanie rtg klatki piersiowej z powodu bólów w klatce piersiowej oraz kaszlu. Borykam się z refluksem przełykowo-żołądkowym, a rok temu przebyłam zapalenie pluca lewego. Proszę o interpretację wyniku:
pola płucne bez widocznych zmian naciekowych, kąty p-ż wolne. Nieco wyżej ustawiona lewa kopuła przepony z widoczną pod nią dużą bańką powietrza w żołądku. Sylwetka sercowo-naczyniowa w granicach normy. Czy ten wynik jest niepokojący?

Witam. Zdaje się, że to pytanie powinno trafić do innego specjalisty. Pozdrawiam

mgr Marcin Reis

Witam. Szukam osoby specjalizującej się w diagnostyce różnego rodzaju zaburzeń. Zależy mi na konsultacji online oraz na niezbyt wysokiej opłacie za wizytę.

Witam. Dobrze jest szukać... Pytanie tylko o jakie zaburzenie czy tzw. problem chodzi? Jak dla mnie, za mało danych, by coś więcej napisać i odnieść się do tego. Proszę bardziej sprecyzować swoje pytanie, może wtedy będzie mi łatwiej. Pozdrawiam serdecznie.

mgr Marcin Reis

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych oraz par i rodzin, w nurcie systemowo-ericksonowskim. W swojej pracy czerpię również z dorobku in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia