pilna konsultacja

6 odpowiedzi
Witam,
Chciałbym się umówić na pilną konsultację w godzinach popołudniowych. Czy jest szansa na 20 minutowa wizytę? jaki jest koszt takiej konsultacji. Nie ukrywam, ze mam trudną sytuację z zębami, oprócz braków w uzębieniu, duży stan zapalny po jednym zębem, problem z kieszonkami międzyzębowymi.Proszę o odpowiedź.
Jak najbardziej:) zapraszam do kontaktu z recepcją gabinetu, kolezanki napewno pomogą w znalezieniu optymalnego terminu, pozdrawiam, ER

Witam,
W sprawie wizyty proszę kontaktować się bezpośrednio z Gabinetem. Myślę, że w dniu dzisiejszym uda się zorganizować czas dla Pana. :) W piątek i sobotę niestety nie będzie to możliwe.
Konsultacje w moim gabinecie są bezpłatne. Proszę kontakt telefoniczny a na pewno coś wymyślimy.
Dzień dobry , moge umówić wizytę w dniu jutrzejszym , 25.06 na godz . 16.40
przepraszam, nie mam ze soba kalendarza, bede Panu w stanie odpowiedziec jutro do poludnia, prosze mi tylko powiedziec mniej wiecej od ktorej godziny popoludniowej moze Pan zjawic sie w gabinecie w okolicy centrum miasta
Dzień dobry, widzę że jest tu więcej problemów, więc będziemy musieli wykonać pełną diagnostykę.
Może nam to zająć ok. pół godziny, więc proszę sobie zarezerwować na moim terminarzu 45min.
koszt konsultacji to 50 zl. plus ewentualne rtg ( koszt jednego 20zl.).