Ostatnio pod piersiami na środku odczuwam lekki ból który z każda sekundą zaczyna rosnąć do takiego

1 odpowiedzi
Ostatnio pod piersiami na środku odczuwam lekki ból który z każda sekundą zaczyna rosnąć do takiego stopnia, że mam wrażenie że dłużej nie wytrzymam, zaczynam się pocić robi mi się chłodno i się trzęsę po chwili ból czuje też na plecach i nie mogę usiedzieć w żadnej pozycji i chce mi się wymiotować. Co może być tego przyczyną ? gdzie się zgłosić?
Przyczyny mogą być bardzo różne. Proponuje zacząć od gastrologa gdyż objawy z układu wegetatywnego mogą mieć związek z np. Refluxem, zapaleniem błony śluzowej żołądka, przepukliny rozworu przełykowego itd itd itd. Bez zbadania pacjenta ciężko coś więcej powiedzieć. Jeśli gastrycznie jest ok to polecam wizytę u osteopaty.