Ostatnio lekarka powiedziała mi, że mam jedną, jak i drugą błonę bębenkową całe w bliznach. Zaznacza
1
odpowiedzi
Ostatnio lekarka powiedziała mi, że mam jedną, jak i drugą błonę bębenkową całe w bliznach. Zaznaczam, że jako dziecko chorowalem bardzo dużo na zapalenia ucha i wszelkiej maści inne choroby tego narządu. Ostatni raz byłem u laryngologa na badaniu i robiłem audiometrie pół roku temu. Czy powinienem udać się na kolejną wizytę? Słowa lekarki o bliznach na błonie dość mnie zaniepokoily.
Blizny pozapalne z dzieciństwa to nie problem. Nie wiem, pokaż się u mnie może?
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.