Od około roku mam dość nietypowe problemy. Gdy się stresuję, podniecam lub w ogóle reaguje nie co si

3 odpowiedzi
Od około roku mam dość nietypowe problemy. Gdy się stresuję, podniecam lub w ogóle reaguje nie co silniejszymi emocjami czuję jakby moje ciało się jakby spinało. Najczęściej wyczuwam to gdy spinają mi się łydki, lub bolą mnie policzki, ale spinają mi się również mięśnie uda, powieki, boli mnie kręgosłup. Nie jestem osobą nerwową. Jestem pewny siebie. Nie mam większych problemów. Wizyty u psychologa na niewiele się zdały, gdyż było to szukanie problemu w moim życiu na siłę. W młodości miałem globusa, ogólnie moi rodzice byli wymagający i tym się kiedyś przejmowałem, ale teraz nie stanowi to problemu. Słyszałem o czymś takim jak osteopatia, ale zastanawiam się czy w moim przypadku jest to wskazane? Do kogo mogę się zwrócić z tym problemem?
Witam,
Myślę,że konsultacja z Fizjoterapeutą mogła by pomóc rozwiązać problem poprzez przeprowadzenie dokładnego wywiadu i zaprogramowanie odpowiedniej struktury rehabilitacji.
Pozdrawiam.

Witam
Możliweże jest to reakcja mózgu na przetwarzanie problemów. Jeżeli w okresie naszego życia jesteśmy narażenie na silny stres to nasz organizm staje się słabszy oraz jest narażony na kontuzje.
Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje
Sebastian Kalata- Warszawska Rehabilitacja
Proponowałbym diagnostykę pod katem zaburzeń czynnościowych tkanek miękkich(punkty spustowe i powięzi) zajmują się tym osteopaci ,ale i fizjoterapeuci .Terapia manualna tkanek miękkich ,integracja strukturalna, FM(fascial manipulation),to są metody ,które zajmują się proponowną terapią.