Od kilku lat leczę się na nerwice lekowa 7 miesięcy temu urodziłam córeczkę lekarz zastosował u mnie

1 odpowiedzi
Od kilku lat leczę się na nerwice lekowa 7 miesięcy temu urodziłam córeczkę lekarz zastosował u mnie lek zoloft czułam. Się dobrze ale nie do końca. Zmienił mi na Aciprex leki ustają czuje sie fajnie tylko martwi mnie jedna rzecz ze mam takie dziwne zawroty w głowie kiedy się pochylam kiedy zaglądam pod szafkę kiedy ruszam głowa w prawo lub lewo krótko mówiąc mam ograniczenia ruchowe głowy. Bardzo mi to dokucza. Miakam wykonane bardzo duzo badań TK głowy tomograf badania ogóle wszystko jest dobrze. Przy tym robię się bardzo nerwoea. Ciśnienie mierze kilka razy dziennie i mam dobre czyli naj niższe to 110/60 a najwyższe ty było 135/95 choć te wysokie miałam. Może dwa razy tak to zawsze mam. W normie. Konsultowalam to z psychiatra i neurologiem ale nic nie poradzili psychiatra myślał że to skutek uboczny tabletek zoloft i dlatego zmienił ale dalej one są.
Proszę mi powiedzieć co by to mogło być martwię się. A zresztą bardzo mi to dokucza muszę być mobila mam córeczkę która zaczyna raczkowac a więc muszę mieć oczy wszędzie. Proszę o pomoc dziękuję serdecznie
Opis sugeruje obwodową przyczynę zawrotów głowy. Najczęściej jest ona związana z uchem wewnętrznym (układem przedsionkowym) - np. łagodne położeniowe zawroty głowy (BPPV).
Istotne jest doprecyzowanie charakteru dolegliwości i ewentualna obecność innych objawów, takich jak: szum w uchu, pogorszenie słuchu, bóle głowy, zaburzenia widzenia i in.
W celu ustalenia przyczyny proponuję konsultację laryngologa.