Powtórzyła mi się sytuacja z listopada kiedy to przez tydzień nie mogłam wstać z łóżka. Już po przeb

1 odpowiedzi
Powtórzyła mi się sytuacja z listopada kiedy to przez tydzień nie mogłam wstać z łóżka. Już po przebudzeniu wirowało wszystko w głowie, uczucie nudności, lęk że zaraz stracę życie, chodzenie do toalety na czworaka. Koleżanka robiła mi zakupy, test na covid a nawet herbatę, nie miałam apetytu i jadłam tylko suchary. Lekarz przyjechał na wizytę i stwierdził zapalenie błędnika. Powiedział że może to potrwać ok.3 tyg. I tak rzeczywiście było. 4 dni temu po pół roku znów się zaczęło. Dokładnie to samo. W dzień dużo drzemię i śnią mi się koszmary. Od 5 lat mam też problemy z kręgami szyjnymi, dwóch neurologów z dwóch różnych miast w Holandii, bo tu mieszkam szybko mnie spławiło bez zlecenia żadnych badań. 5 minut rozmowy. Popadłam w jeszcze większą depresję, od prawie roku biorę leki. Tarczycę wycięto mi już 15 lat temu. Jakie badania muszę wykonać prywatnie w Polsce aby stwierdzić jaka jest konkretna przyczyną moich dolegliwości żebym rozpoczęła konkretne leczenie.
Proponuję zacząć od wizyty u neurologa, laryngologa i psychiatry, a oni po rozmowie z Panią, analizie dokumentacji medycznej i badaniu już będą wiedzieli jakie badania są wskazane.