Od dziecka mam problem z krostkami na przed ramieniach. Dermatolog stwierdził, że to jest rogowaceni
1
odpowiedzi
Od dziecka mam problem z krostkami na przed ramieniach. Dermatolog stwierdził, że to jest rogowacenie okołomieszkowe i zalecił mi stosowanie maści z 30% mocznikiem, jednak to nie dało prawie żadnego rezultatu jestem również w trakcie leczenia izotretynoiną (7 miesiąc) co podobno też pomaga z tym problemem. Czy rzeczywiście tak jak pani lekarz stwierdziła nie da się tego wyleczyć? Jest to dla mnie ogromny dyskomfort i chciałbym chociaż zniwelować widoczność tego. Czy jest jakiś lek albo zabieg, który może to wyleczyć?
Dzień dobry, przy zapaleniu mieszków włosowych bardzo skutecznym zabiegiem jest mikrodermabrazja wykonywana w odstępie co 2 tygodnie
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy jest możliwe aby ktoś kto ma wadę -2.25 diopotri sferycznych i od 5 lat nosi okulary, miał ostrość wzroku 0.5 bez korekcji, czyli czytam 5 rzędów z tablicy bez okularów ? Tak jest w rozporządzeniu w sprawie chorób kandydatów do Policji U mnie badanie wyszło tak: 0,1 CC -2.25. po korekcji…
- Miesiąc temu uderzyłam się paznokciem w szafkę. Paznokieć jest biały, cały odstaje od łożyska, trzyma się tylko w macierzy. Miedzy łożyskiem a paznokieć jest kilka mm przerwy, tak odstaje.Skróciłam go równo z opuszkiem. Iść z tym do lekarza? Jakiego? Co robić?
- Czy jest jakiś lek , czy może są odbywane zabiegi w Polsce dla osób chorych na chorobę stardgarda ?
- Od dłuższego czasu mam myśli samobójcze bezradność jaka mi towarzyszy i to że nie daje sobie już rady że swoim zyciem
- Córka (prawie 16 lat) miewa czasami bardzo niskie ciśnienie., np. 40. Ma wtedy zawroty głowy, nic nie je, itd , słabo jej. Do którego lekarza trzeba pójść ?
- Na obu dloniach powstaja male pecherzyki ktore pekaja I luszczy sie skora. Jest ich coraz wiecej. Jak nie posmaruje kremem to swedza. Co mam robic?
- Od pewnego czasu mam problemy z kontrolowaniem emocji, bardzo często reaguje agresją albo płaczem, cały czas odczuwam niepokój, coraz trudniej jest mi się uśmiechać bywają dni, że mam ochotę coś rozwalić byle jakoś rozładować emocje, do tego stresuje się wszystkim nawet pójściem do pracy wtedy…
- Tak jak wcześniej pisałam ponad 20lat metypred 8mg próba odstawienia, zmniejszenia powoduje ból stawów. Jestem po endoprotezie biodra i kolana, wykryta nie do czynność tarczycy, endometrioza ,torbiele biorę hormony,brak cukrzycy.Waga ok 85-90kg nie stosuje żadnej diety . Domatorka. I jak tu schudnąć.
- Nie wiem dlaczego ale jednej nocy przyśniło mi się jakieś życie pewnego geja. Niestety po tym śnie wybudzilem się i z współczuciem dla tego człowieka przestraszyłem się co by było gdybym ja sam był w takiej sytuacji. Mam partnerkę, która bardzo mnie podnieca i udane życie seksualne a mimo to…
- Mam 21 lat ponad 2 miesiące temu miałem atak paniki spowodowanym przez narkotyki lub po prostu narkotyki były zapalnikiem poszedłem z tym do psychoterapeuty opowiedziałem kiedy te lęki sie pojawiają i jak wyglądają że poza domem często mam atak paniki itd. Ale nie jestem w stanie krytycznym jak…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.