Natretne mysli

4 odpowiedzi
Witam. Od 4 lat zmagam sie z nerwica. Od dluzszego czasu mam natretne mysli, ktore odbieraja mi radosc z zycia. Przez to zaczynam popadac w przygnebienie. Moje pytanie- czy da sie to calkiem wyleczyc ??
Witam, dziękuję za kontakt. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, posiadając tak niewiele informacji. Moje doświadczenie pokazuje jednak, że w procesie terapeutycznym udaje się osiągnąć znaczną zmianę w zakresie intensywności i częstości natrętnych myśli, a dzięki temu uzyskać istotną poprawę samopoczucia. Zapraszam zatem do bezpośredniego kontaktu z psychoterapeutą, który po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu nt. przebiegu i rodzaju doświadczanych trudności, dopasuje do nich odpowiednie działania, tak, aby uzyskać oczekiwany rezultat w postaci "powrotu do zdrowia". Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, da się to całkiem wyleczyć. Trzeba podjąć regularną, systematyczną psychoterapię. Pozdrawiam i zapraszam.
Dzień dobry, naturalną metodą wyleczenia się z natrętnych myśli, nerwicy, przygnębienia jest psychoterapia. Warto skorzystać z tej formy pomocy, większość badań pokazuje efektywność i skuteczność psychoterapii w leczeniu nerwicy.
Oczywiście, że nerwice można wyleczyć, od czego w końcu są psychiatrzy i psychologowie? :) Sugeruję udać się do psychologa na konsultację.