Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowowiejska 5/50, Śródmieście , Warszawa
Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • 170 zł +2 więcej

Psychoterapia rodzinna • 200 zł

Terapia seksuologiczna • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie internetowej.

www.tomaszbrzozka-psycholog.pl

Z wykształ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Seksuologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowowiejska 5/50, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny

Pozostałe usługi


Nowowiejska 5/50, Warszawa

120 zł

Gabinet Psychologiczny i SeksuologicznyNowowiejska 5/50, Warszawa

170 zł

Gabinet Psychologiczny i SeksuologicznyNowowiejska 5/50, Warszawa

200 zł

Gabinet Psychologiczny i SeksuologicznyNowowiejska 5/50, Warszawa

120 zł

Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

O Panu Tomaszu mógłbym na pisać dużo dobrego. Dzięki jego zaangażowaniu spojrzałem na siebie z zupełnie innej perspektywy i otworzyłem się na swoje kumulowane w środku emocje. Pan Tomasz był zawsze dostępny i przygotowany do spotkania. Niestety musze przyznać, że nasza relacja terapeutyczna nie była do końca relacją zdrową. Pomimo wewnetrznej integralności i osiagnięcia swoich celów przeze mnie Pan Tomasz usilnie starał się zatrzymać mnie w terapii proponując jeszcze głebsza refleksję nad tematem uciekania od relacji, co zupełnie nie odzwierciedlało moich potrzeb i przeżyć. Zabrakło odrobiny empatii ws stosunku do mnie oraz rezygnacji z własnych ambicji na rzecz potrzeby pacjęta. Terapia zakończyła się przeświadczeniem po obu stronach o porzuceniu i trochę straconym czasie, chociaż trwała ona prawie 2 lata. To skłoniło mnie do wystawienia negatywnej opinii, jako przestrogi dla innych.

E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny psychoterapia depresji

Do Pana Tomasza trafiłam w bardzo złym stanie – od długiego czasu doskwierał mi smutek, brak radości z życia, uciekałam od ludzi, chodzenie do pracy stało się bardzo uciążliwe, coraz trudniej mi było wyjść z domu. Wszelkie próby pomocy ze strony rodziny i znajomych traktowałam jakby były skierowane przeciwko mnie, czułam że nikt mnie nie rozumie. Szukając pomocy, po spotkaniu z innymi terapeutami, trafiłam do Pana Tomasza. Odpowiadało mi Jego podejście – rzeczowe, profesjonalne, nie rozczulał się nade mną ale był empatyczny, cierpliwie słuchał. Powoli pomógł mi zrozumieć jaka jest przyczyna mojej depresji, jak z nią walczyć ale i jak z nią żyć. Pomógł mi stanąć na nogi i uwierzyć w siebie. Jeszcze dużo pracy przede mną ale wiem że każda kolejna sesja u Pana Tomasza jest pomocna. Naprawdę gorąco polecam!

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny psychoterapia indywidualna

Bardzo dobry terapeuta - rzeczowy, sympatyczny. Pomógł mi w bardzo trudnej sytuacji. Wyleczył mnie z nerwicy na którą cierpiałam już bardzo długo. Polecam Pana Tomasza.

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny i Seksuologiczny

Bardzo dobry specjalista. Na terapię zgłosiłem się razem z partnerką i jesteśmy bardzo zadowolenie. Pan Tomasz jest bardzo dobrym słuchaczem, jest w pełni zaangażowany, każde słowo ma dla Niego znaczenie a przy tym nie ocenia. Choć na początku nie było nam łatwo to efekty terapii są już dla nas widoczne co jest dużą zasługą Pana Tomasza, który wkłada dużo wysiłku w pracę z nami. Szczerze polecamy Pana Tomasza, jest to w 100% profesjonalista.

M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec. Duże wrażenie zrobiło na mnie opanowanie Pana Tomasz, co ułatwiło mi mówienie o moich problemach. Podszedł do mojego problemu z sytuacją w pracy z zupełnie innej strony niż się tego spodziewałem – pokazał różne perspektywy. Do tego jest konkretny w swojej pracy – powiedziałbym, że nie ma u pana Tomasza zbędnego gadania - skupia się na problemie, pomaga znaleźć przyczyny, które problem wywołały i motywuje do zmian a w konsekwencji do rozwiązania trudności. Prawdziwa, merytoryczna pomoc psychologiczna. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo dobry terapeuta. Życzliwy, wyrozumiały, a przy tym rzeczowy. Miałam pewnie opory przed pójściem do kolejnego już terapeuty z moją depresją – byłam trochę zdegustowana tym, że odbierałam terapeutki, u których wcześniej byłam jak dobre ciocie. Stwierdziłam jednak, że do trzech razy sztuka, ale tym razem pójdę do mężczyzny i tak wybrałam Pana Tomasza. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ w trakcie sesji znajduję nie tylko wsparcie z Jego strony, ale zostaję również mocno skonfrontowana z moimi wyobrażeniami i problemami. Na początku byłam zdziwiona, może trochę przestraszona, bo czułam się przez to jakby atakowana. Ale chyba to jest właśnie to czego potrzebowałam – bo przynosi efekty. Jestem wdzięczna Panu Tomaszowi za takie właśnie podejście – myślę, że odważne z Jego strony, ale jakże skuteczne. Dlatego namawiam tych których zawiodły oczekiwania co do terapeuty, by się nie zrażać i szukać innego psychologa – może po prostu poprzedni nie był tym właściwym.
A Pana Tomasza szczerze polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

25 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od pewnego czasu moj maz zaczyna szybko osiagac podniecenie, jednak po rozpoczeciu stosunku to podniecenie opada i stosunek staje sie niemozliwy. To samo dotyczy "normalnego" seksu, podczas ktorego maz nie jest w stanie osiagnac wytrysku, a moze go osiagnac tylko podczas seksu oralnego. Czy moze miec na to wplyw zapalenie prostaty?

Problemy z prostatą potrafią wpływać na zaburzenia erekcji, warto aby Pani mąż udał się na wizytę do urologa, aby rozpoznać co się dzieje z prostatą.

mgr Tomasz Brzózka

Dzień dobry,
Chciałabym zadać pytanie związane z seksulanością. Mam 23 lata, stałego partnera, którego kocham ale niestety nasze stosunki seksulane nie są dla mnie satysfakcjonujące. Większość razy kiedy się kochamy mimo, że czuję iż jestem podniecona wprowadzenie członka do pochwy sprawia mi ogromny ból, potem gdy to się uda mam wrażenie, że przy każdym przesunięciu członka boli mnie pochwa. Po kilku minutach jest już lepiej ale z każdą przerwą np. na zmianę pozycji i ponownym wprowadzeniem członka pochwa znowu boli (wtedy nie ma już problemów z samym wprowadzeniem członka). Najpierw myślałam, że jest to związane z nawilżeniem. Obecnie używamy lubrykantu ale niestety to nie poprawia sytuacji.
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź z czym to może być związane oraz co w tej sytuacji powinnam zrobić.
Pozdrawiam

Warto rozważyć różne anatomiczne przyczyny odczuwanego przez Panią bólu - w tym celu zachęcam do udania się na wizytę do ginekologa, aby wykluczyć problemy anatomiczne, Na ten moment jest za mało danych, aby jednoznacznie stwierdzić, czy odczuwane przez Panią dolegliwości bólowe podczas wprowadzenia członka do pochwy dają się wyjaśnić poprzez trudność jaką jest dyspareunia na tle psychogennym,

mgr Tomasz Brzózka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie internetowej.

www.tomaszbrzozka-psycholog.pl

Z wykształ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Seksuologia

Powiązane wyszukiwania