Nadwaga otyłość

40 odpowiedzi
Witam chciałam bym schudnąć 10 kg bez efektu jojo do czerwca ( wakacji) waże 74 kg i mam 160 cm wzrostu czy ktoś mi pomoże ?
Zapraszam do programu żywieniowo - motywacyjnego gdzie poza ciałem zmiana zachodzi również w myśleniu.

Zapraszam na wizytę - Aleksandra Banaszkiewicz

Witam, jest to realne. Zazwyczaj nasi pacjenci tracą na masie ciała 3-5kg mc. Do tego mamy zabiegi w pakiecie, które pomogą uzyskac jeszcze lepszy efekt na wakacje :)
Witam, ten cel wydaje się być realny do osiągnięcia :) Zapraszam na wizytę, a ustalimy szczegóły diety. Pozdrawiam serdecznie,
Witam,

jasne, zapraszam do kontaktu online, można się skontaktować ze mną pod adresem mailowym s.klos@sports-med.pl

Pozdrawiam
Dzień dobry. Wobec tak lakonicznego pytania nie da się udzielić rzeczowej odpowiedzi czy chociaż podpowiedzi. Żeby podjąć sie prowadzenia dietetycznego konieczny jest szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Serdecznie zapraszam na moją stronę i poczytanie jak przygotować się do wizyty, jak przebiega konsultacja on-line i czego można oczekiwać. Proszę wpisać w wyszukiwarkę Centrum Zdrowia Emvit.

Miłego dnia.
Dzień dobry,
zapraszam, przyjmuję również w Żorach. Pozdrawiam Poradnia D.Dietuss
Witam, oczywiście z chęcią pomogę. Zapraszam na wizytę online - strona przyjazny-dietetyk.pl, zakładka dietetyk online.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam. Najlepiej udać się do dietetyka, który Pani wszystko dokładnie wyliczy. Potrzebuje Pani rozłożyć ten cel na mniejsze cele ( najlepiej na tygodnie ). Następnie kiedy będzie Pani wiedziała ile potrzebuje Pani chudnąć na tydzień, należy określić kaloryczność diety na dzień. Aby było to bezpieczne i zdrowe, należy również uwzględnić dostarczanie odpowiedniej ilości składników odżywczych. Czym bardziej będzie Pani ograniczała kalorie, tym większa będzie potrzeba wprowadzenia uzupełnienia talerza. Nie powinno się dziennie zjadać mniej niż 1000 kalorii. To jest minimum i przy tej kaloryczności już tworzą się niedobory żywieniowe mikroskładników, a czasami makroskładników. Warto podjąć w czasie odchudzania tlenową aktywność fizyczną. Tutaj też trzeba dostosować kalorie i wartość odżywczą w diecie, aby nie wycieńczać organizmu. Bardzo ważne jest prawidłowe skomponowanie posiłków pod kątem proporcji diety: B, T, W, w tym produktów, które zawierają błonnik i antyoksydanty. Ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ kaloria kalorii jest nierówna. Źle skomponowane posiłki mają również bardzo duże konsekwencje zdrowotne. To, jak komponujemy posiłki podczas odchudzania, ma także wpływ na to, czy będzie efekt jojo, czy nie. Jeżeli podejmie Pani odchudzanie sama, to aby było to dla Pani bezpieczne, powinno się ono odbywać się w trybie 2 kg w miesiącu. Należy dokonać prostych zmian w diecie, typu odstawić cukier, słodycze, napoje słodzone, produkty z białej mąki, produkty wysoko-przetworzone, a zacząć jeść więcej warzyw, węglowodany proste zamienić na węglowodany złożone, jeść białko roślinne na przemian z białkiem zwierzęcym w każdym posiłku, jeść zdrowe tłuszcze, pić swoja porcję wody i więcej się ruszać. Jeżeli przy tych zmianach, bardzo ważne, bez głodzenia organizmu zejdzie więcej kilogramów w pierwszym miesiącu, to będzie to efekt oczyszczania organizmu i jest to bardzo dobry objaw, który pojawia się na początku wprowadzania powyższych zmian w diecie u osób, które mają dobry metabolizm i nie mają problemów zdrowotnych. Jeżeli chce Pani schudnąć 10 kg w ciągu 3 miesięcy i nie mieć efektu jojo oraz konsekwencji zdrowotnych, np: utrata właściwej flory bakteryjnej lub fizycznych, typu utrata masy mięśniowej, to konieczne jest aby chudła Pani pod okiem dobrego dietetyka. Również w przypadku, gdy ma Pani jakieś problemy zdrowotne lub dolegliwości ze strony układu pokarmowego, konieczne jest, aby proces chudnięcia był monitorowany prze dietetyka. To czy Pani osiągnie swój cel w ciągu tych trzech miesięcy zależy od kondycji i stanu Pani organizmu. Cel jest do osiągnięcia pod warunkiem, że będzie dobrze pracował Pani metabolizm. To czy jest to możliwe można określić po zebranym wywiadzie z Panią. Zachęcam do poszukania dobrego dietetyka w Pani okolicy. Jest możliwość skorzystania u mnie z wizyty ,,na odległość przez skype'', jednak możliwość korzystania z bezpośrednich wizyt dla pacjenta jest z założenia zawsze najlepsza. Pozdrawiam
To jeszcze możliwe schudnąć 10kg w ponad 2 miesiące, ale czas leci i za chwilę to się nie uda w sposób racjonalny - zostanie tylko radykalna dieta, po której i tak przyjdzie efekt jojo. Bez kontaktu z dietetykiem i indywidualnych zaleceń to raczej trudne, ale ogólnikowe zalecenia są wciąż te same: odstawić słodycze, słodkie potrawy i napoje, jeść regularnie, jeść co najmniej 0,5 kg warzyw dziennie, odstawić potrawy mączne. Pozdrawiam
Witam serdecznie,
Efekt jaki zamierza Pani osiągnąć wymaga, aby rozpoczęła Pani pracę nad sobą już teraz. Do czerwca pozostało niewiele czasu. Dlatego niezbędne będzie zastosowanie umiarkowanie ubogoenergetycznej diety i włączenie aktywności fizycznej. Niestety, ale żaden dietetyk nie da Pani gwarancji, że postawiony cel uda się osiągnąć w tak krótkim czasie, jeżeli redukcja ma być trwała i zgubione kilogramy mają już nie wracać. Z chęcią pomogłabym, ale wygląda na to, że dzieli nas znaczna odległość. Warto poszukać dietetyka przyjmującego w Pani miejscowości. Pozdrawiam, Monika Nowicka
Do czerwca będzie ciężko, bo zostały tylko 2 pełne miesiące. Na pewno uda się jednak zrzucić nadwagę i poczuć się dużo lepiej, także serdecznie zapraszam na wizytę w trybie on-line.
Proszę skorzystać z formularza kontaktowego na mojej stronie internetowej: Poradnia Dietetyczna Lubczyk.
Im szybciej się Pani zdecyduje, tym lepiej! :)
Witam.
Zapraszam do gabinetu Metabolic Balance. Układany, indywidualny plan żywieniowy zapewnia poprawę metabolizmu, ale także stratę zbędnych kilogramów.. Plan układany jest na podstawie wyników 34 parametrów krwi. Istotna jest też opieka dietetyka, którą ma pani tyle czasu, ile pani potrzebuje. W pani okolicy ,znajdzie pani nasz gabinet. Zapraszamy.
Dzień dobry, zalecane tempo chudnięcia to 0,5- 1kg/tygodniowo. Aby schudnąć 10 kg potrzebuje Pani minimum 10 tygodni, a więc stosując odpowiednio zaplanowaną dietę oraz będąc aktywną fizycznie jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia w zdrowy sposób. Zapraszam na pierwszą wizytę. Pozdrawiam, Marta Heller-Surowiec
Zapraszam na konsultację! Pozdrawiam Marzena Grząbkowiak
Czasu jest jeszcze sporo zatem przy wdrożeniu zdrowego odżywiania, regularności spożywania posiłków, dodatkowej aktywności może udać się osiągnąć ten cel. Warto w tym celu skorzystać z pomocy dietetyka i nie podejmować odchudzania na własną rękę. Wtedy ryzyko jo-jo jest niewielkie. Pozdrawiam
Z miłą chęcią, ale przyjmuje w Bydgoszczy, także proponuję poszukać dobrego dietetyka bliżej miejsca zamieszkania.. Pozdrawiam, Agnieszka
Witam, zapraszam do skorzystania z planów żywieniowych metabolic balance, którymi się zajmuję. Ustalamy je na podstwie obszernych badań krwi - 37 wskażników, które informują nas o tym jakich witamin, mikroelementów i pierwiastków potrzebuję nasz organzim, aby zaburzoną przemianę materii doprowadzic do stanu równowagi. Staramy się leczyć przyczynę problemu czyli zaburzony metabolizm a nie sam jej skutek jakim jest nadwaga. Po przez dobór odpowienich produktów regulujemy poziom insuliny i cukru we krwi co pozwala na to że hormony i enzymy potrzebne dla sprawnej i zrównoważonej przemiany materii znów zaczynają się wydzielać w organiżmie w odpowiednich ilościach dlatego jesteśmy w stanie utrzymać osągniętą wage ciałą . Dzięki temu że przy stosowaniu planu dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej ( co sprawdzamy na poszczególnych konsultacjach ) i ponieważ od samego początku dostarczamy organizmowi odpowiednią ilość białek, tłuszczów i węglowodanów to jest gwarancja, że nie nastapi efekt jo - jo. Jesli tylko będzię się pani trzymać ściśle planu to redukcja wagi i poprawa samopoczucia następują dość szybko i jesteśmy w stanie osiągnąć taki efekt do czerwca. Pozdrawiam
Zapraszam do konsultacji online.
Witam serdecznie, zapraszam na wizytę, na której ułożę dla Pani jadłospis 14 dniowy, który będzie mogła Pani z powodzeniem stosować przez nawet 6 tygodni. Początek diety, o ile nie robi się od niej odstępstw przynosi najlepsze rezultaty. Myślę, że waga jaką chce Pani osiągnąć do czerwca jest jak najbardziej realna. Dieta będzie ułożona w taki sposób by metabolizm organizmu nastawiony był na spalanie tkanki tłuszczowej, przy maksymalnym zachowaniu mięśni. Dzięki temu pozbywając się tłuszczu nie ma mowy o efekcie jojo, chyba że zaniedba Pani zupełnie swój sposób żywienia (będzie jeść nieregularnie, niezdrowe, wysoko przetworzone produkty). Pozdrawiam Marzena Wacław-Pazera
Witam serdecznie,
jak najbardziej jest to realne poprzez zdrowe odżywianie i smaczne potrawy! :)
Zapraszam serdecznie na wizytę, wszystko wytłumaczę i opracuję indywidualny plan żywieniowy, tak, aby jadła Pani "przez żołądek do serca".

Pozdrawiam serdecznie
Maksymalna redukcja poziomu masy ciała powinna wynieść 7,4 kg w ciągu 3 miesięcy w Pani przypadku. Jeśli do wakacji się nie udało to prowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej zdecydowanie pomoże osiągnąć sukces w kształtowaniu sylwetki.
Witam serdecznie,

Zdecydowanie cel który Pani sobie wyznaczyła jest do osiągnięcia.
Zapraszam na videokonsultacje do Przyjaznego Dietetyka.

Pozdrawiam,
Milena Olaszewska
Witam, proszę się odezwać prywatnie aleksandragintowtdobrodziej @gmail.com
Witam,
Oczywiście jest to możliwe aby schudnąć bez efektu jojo. Kluczem do sukcesu jest przygotowanie odpowiednio zbilansowanego indywidualnego jadłospisu. Dlatego zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Witam, zapraszam na pierwszą wizytę do gabinetu lub do skorzystania z poradnictwa on-line.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 70 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
W celu redukcji masy ciała należy opracować dla Pani indywidualny plan żywieniowy, który umożliwi redukcję masy ciała bez tak zwanego efektu jojo. Dieta musi być pełnowartościowa i nie może być niskokaloryczna, gdyż powrót do normalnego żywienia będzie skutkował szybkim przyrostem masy ciała.
Na pewno musi pan znaleść dobrego dietetyka, żeby ułożył panu indywidualną, dobrze zbilansowaną dietę i instruktora do ćwiczeń, który dopasuje panu ćwiczenia stosownie do wieku, schorzeń i diety
Witam, najlepiej skorzystać z fachowego wsparcia i udać się do dietetyka. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
W odpowiedzi na tak zadane pytanie na forum od razu wpada mi do glowy odpowiedz : "wybierz mnie , wybierz mnie" :) A na poważnie - to mysle ze jesli to ma byc koniec czerwca, to jest to realne przy zalozeniu ze 3-4 kg na miesiac aby bylo zdrowo. Jednak jesli nie ma byc efektu jojo - to zadne diety cud. Po prostu zmiana stylu zycia, nawykow, badania, pomiary skladu ciala itp itp. To sporo pracy - trzymam kciuki. No i jesli "wybierzesz mnie" to jestem do Twojej dyspozycji :)
Witam serdecznie, PAKIET DLA KOBIET który mam w swojej ofercie powinien spełnić Pani oczekiwania, a także wygenerować przez miesiąc bardzo przyzwoite rezultaty. Pozdrawiam serdecznie
Zapraszam na konsultację lub do korzystania z pakietów online: dieta, przepisy i lista zakupów na smartfona
Witam,
oczywiście mamy okres około 3 miesięcy- jest on wystarczający, aby z pomocą specjalisty osiągnąć wymarzony efekt. Pozwoli to osiągnąć dobrze dobrany plan żywieniowy połączony z aktywnością fizyczną i dobrym nastawieniem!;) Zapraszam po więcej informacji do Poradni Dietetycznej.
Mogę spróbować podjąć się tego zadania.Muszę jednak mieć więcej wiadomości.Inaczej podchodzimy do odchudzania ludzi zdrowych a inaczej traktujemy ludzi chorych.Zapraszam na wizytę bo ta ilość info jest nie ystarczająca
Witam,

tak, zapraszam Panią do kontaktu: wiktoria@sports-med.pl

Pozdrawiam,
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,

postawiony przez Panią cel jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania. Należy zastosować zdrową dietę redukcyjną o obniżonej kaloryczności oraz wprowadzić aktywność fizyczną. Nie jestem w stanie przekazać wszystkich informacji w jednej wiadomości, ale podstawą będzie wprowadzenie regularnych posiłków, wypijanie dużej ilości wody oraz spożywanie większej ilości warzyw. Po więcej zaleceń i prostą oraz smaczną dietę zapraszam do siebie: Centrum Naturhouse w Kole.

Pozdrawiam
Karolina Bednarowicz
Szanowna Pani,

Bardzo proszę o kontakt w celu umówienia się na konsultację. Oczywiście w 3 miesiące jesteśmy w stanie uzyskać taki rezultat przy odpowiednio zaplanowanym planie żywieniowym oraz treningowym. Wstępnie zalecam zadbać o regularność posiłków 4-5 w ciągu dnia, odpowiednie nawodnienie minimum 1,5-2l oraz regularną aktywność fizyczną 2-3x w tygodniu po ok. 60 minut.

W razie pytań bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Kołdon
Dzień dobry,

Widzę, że jest Pani z Zabrza. Z pewnością znajdzie tam Pani wykwalifikowanego dietetyka. Mój gabinet mieści się pod Poznaniem, więc spotkanie mogłoby być utrudnione.

Pozdrawiam,
Angelika Korcz.
Witam. Mogę pomóc:)
Witam serdecznie, przy odpowiednio skomponowanym planie żywieniowym oraz regularnej aktywności fizycznej (2 - 3 razy w tygodniu) Pani cel jest możliwy do osiągnięcia. Zapraszam do poradni. :)
Dzień dobry,
Zdrowe i bezpieczne odchudzanie to utrata około 3kg na miesiąc na samej diecie.
Jeśli zwiększy się aktywność fizyczną jest możliwe osiągnięcie około 4- 5 kg na miesiąc.
Należy pamiętać, że im osoba ma więcej schorzeń oraz więcej lat tym trudniej spala się tkankę tłuszczową. Niemniej potrzebna jest dyscyplina.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek