nadmierne wypadanie włosów gdzie i jaki jest powod ?!

5 odpowiedzi
Witam, od bardzo dawna borykam sie z problemem wypadania wlosow typu meskiego. Niestety w moim miescie ciezko o dobrego lekarza ktory by zalecil szczegolowe badania. Po wczesniejszej konsultacji z tutejszym lekarzem odbylam serie karboksyterapii i zrobilam badania estradiol 165.10pg / ml
testosteron 0.38 ng/ml (0.06-0.82)
anty-TPO 5.00 (0.00-35.00)
DHEA- SO4 156.40 ug/dl (98.80-340,00)
insulina 4.34 ug/dl (2,60-24,90) i glukoza w ceu określenia insulinoodpornosci 96,6 (60-106)
TSH 1,14 (0,27-4,2) . Moi lekarze twierdza ze problem jest duzy (jesli chodzi o łysinę ) aczkolwiek kazdy z nich uwaza ze zrobil wszystko co bylo w jego mocy. I powinnam szukac pomocy gdzie indziej . Tylko gdzie?? :(
proszę o telefon, jeżeli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.
pzdr
a

Witam
A jak wyglada lysienie u Pani w rodzinie tzn.mama,babcia i reszta kobiet?Jaka ma Pani wage?BMI? Owłosienie na reszcie ciala?Czy jest Pani zdrowa? Nadcisnienie,cukrzyca itp.
Badania sa w granicach normy.I one nie przemawiaja za Pani obecnym problemem.
Prosze mi odpisac na w/w pytania i wtedy bede w stanie cos podpowiedziec.
Tu konieczna jest konsultacja u dobrego endokrynologa we Wrocławiu - nie podaje żadnych nazwisk wszystko jest w internecie.
Radzę dobrego dermatologa
B.trudno odpowiedzieć na to pytanie droga korespondencyjną.Wartości estradiolu i testosteronu wahają się w zależności od okresu cyklu,w którym została pobrana krew do badania.Proszę o kontakt osobisty, może będę mogła pomóc zbierając b. dokładny wywiad i korzystając z mojej wiedzy zdobytej na kursach z dziedziny nie tylko ginekologicznej.Pozdrawiam