Moje życie to pasmo porażek. Najpierw mobbing w pierwszej pracy, później bezrobocie a teraz jestem w

4 odpowiedzi
Moje życie to pasmo porażek. Najpierw mobbing w pierwszej pracy, później bezrobocie a teraz jestem w pracy gdzie nie umiem się odnaleźć przez to co przeszłam w poprzedniej. Nic mnie nie cieszy nawet rzeczy, które kiedyś mnie cieszyły. Sama już nie wiem jak z tego wyjść. Mam wrażenie że mam tylko w głowie negatywne myśli. Żadnych pozytywnych.
Droga Pani,

Dziękuję za otwartość i zaufanie, jakim mnie obdarza, dzieląc się swoimi trudnościami. To, co Pani opisuje, brzmi jak bardzo obciążające doświadczenia, które z pewnością mają duży wpływ na Pani obecne samopoczucie. Mobbing, zmiany w życiu zawodowym oraz trudności z adaptacją w nowym miejscu pracy mogą generować silny stres i wpływać na ogólne zadowolenie z życia.

Chciałbym zaproponować Pani sesje online, podczas których moglibyśmy dokładniej omówić Pani sytuację i wspólnie pracować nad strategiami radzenia sobie z negatywnymi myślami oraz odbudowywaniem poczucia wartości i odnajdywania radości w codziennym życiu. Terapia może pomóc Pani zidentyfikować i zastosować skuteczne metody przeciwdziałania tym trudnościom, a także pracować nad stworzeniem bardziej pozytywnych perspektyw.

Proszę o kontakt, abyśmy mogli ustalić dogodny termin naszego pierwszego spotkania. Jestem tutaj, aby Pani pomóc, i z niecierpliwością czekam na możliwość współpracy nad poprawą Pani dobrostanu.

Z poważaniem,
Bogusław Kwitkowski
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna online - 300 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Rozumiem, że obecny okres może być dla Pani bardzo trudny. Doświadczenie mobbingu, bezrobocie i teraz trudności z adaptacją w nowym miejscu mogą być wyczerpujące zarówno emocjonalnie, jak i psychicznie. Jest zupełnie naturalne, że odczuwa Pani trudności z odnalezieniem się i że negatywne myśli przytłaczają Panią. Ważne jest, że zdecydowała się Pani szukać pomocy. To odważny krok, który może stanowić początek drogi do poprawy sytuacji. Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 50 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
Rozumiem, że aktualny dyskomfort psychiczny oraz natłok negatywnych myśli skierował Panią do podzielenia się swoimi trudnościami i wykonania pierwszego kroku w poszukiwaniu wsparcia w Pani problemach. To bardzo ważny krok, który daje nadzieję na przyszłość z poradzeniem sobie z problemami. Jest zupełnie naturalne, że odczuwa Pani trudności z odnalezieniem się i z negatywnymi emocjami, które Panią przytłaczają po doświadczeniu mobinngu (i wyczerpania emocjolanlnego w związku z nim) oraz straty pracy, a być może nakładają się na to wczesniejsze straty i trudności, których doznała Pani w życiu. Zachęcam Panią do wykonania kolejnego kroku i umówienie się ze specjalista na konsultację. Pozwoli to Pani dokładniej przedstawić swoje problemy i wspólnie z nim określić strategie przeciwdziałania tym trudnościom w procesie pracy terapeutycznej. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia Daniłowicz
Przykro mi słyszeć, że Pani życie przynosi tyle trudności. To, co Pani opisuje, wskazuje na to, że mogła Pani doświadczyć poważnego wpływu stresu i negatywnych doświadczeń na Pani samopoczucie emocjonalne i psychiczne zdrowie. Utrata radości z aktywności, które wcześniej sprawiały przyjemność, oraz przewaga negatywnych myśli, mogą być sygnałami depresji lub wypalenia emocjonalnego. Ważne jest, aby Pani nie bagatelizowała tych sygnałów i poszukała wsparcia, które może pomóc Pani odzyskać równowagę i dobre samopoczucie.

Rozmowa z psychologiem lub psychiatrą może być pierwszym krokiem do zrozumienia i leczenia Pani doświadczeń. Profesjonalista może pomóc Pani przetworzyć trudne doświadczenia z pracy, radzić sobie z uczuciami bezradności i odbudować poczucie własnej wartości.Jednocześnie techniki relaksacyjne, takie jak medytacja, mindfulness (uważność) czy joga, mogą pomóc złagodzić stres i poprawić Pani nastrój. Regularna aktywność fizyczna również znacząco wpływa na poprawę samopoczucia. Warto sięgnąć również po wsparcie społeczne. Dzieląc się swoimi doświadczeniami z bliskimi lub grupą wsparcia, może Pani poczuć się mniej osamotniona w swoich trudnościach. Wsparcie innych osób, które przeżyły podobne sytuacje, może być bardzo wartościowe.

Co wiecej, zamiast stawiać przed sobą duże, trudne do osiągnięcia cele, proszę skupić się na małych, codziennych działaniach, które mogą poprawić Pani samopoczucie. Może to być krótki spacer, czytanie książki, czy poświęcenie czasu na hobby, które kiedyś sprawiało przyjemność. Regularne zapisywanie swoich myśli i uczuć może pomóc w identyfikacji wzorców myślenia i emocji, które wpływają na Pani samopoczucie. Dziennik może być również miejscem, gdzie Pani zaplanuje kroki, które chce Pani podjąć, aby czuć się lepiej.

Proszę pamiętać, że odbudowanie poczucia stabilności i znalezienie radości w życiu jest procesem, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie jest Pani sama, a z odpowiednim wsparciem i narzędziami można znacznie poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.