Moje życie jest monotonne praca dom praca dom więc czuje się zdołowany i ciągle smutny, nie potrafię porozumieć się z ojcem praktycznie na każdym temat nażuca mi swoje zdanie i tak ma być i koniec
mgr Irena Mielnik-Madej
mgr Irena Mielnik-Madej
Psycholog, Terapeuta
Kraków
Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mało napisał Pan o Sobie.
Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień (to ma fundamentalne znaczenie) choć zasygnalizował Pan: "..praca dom praca dom... " za słowami Pana.

Zaprezentowane przez Pana symptomy, mogą wskazywać na obniżony nastrój, jest potrzeba by zająć się Sobą "na poważnie", by w konstruktywny sposób przemodelować Swoje życie, w taki sposób, by codzienność przynosiła Panu zadowolenie.

Byłoby to możliwe, w pracy terapeutycznej (rozwojowej) pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Jeśli miałby Pan życzenie, zapraszam Pana serdecznie do Gabinetu albo via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!


mgr Klaudia Majka
mgr Klaudia Majka
Psychoterapeuta, Psycholog
Kraków
Dzień dobry! Czytając to jedno zdanie wyobrażam sobie, że doszedł Pan do momentu w swoim życiu, kiedy do zadowolenia potrzebuje Pan zmiany. Może zmiany w codziennym funkcjonowaniu, myśleniu, a może zmiany w relacjach. Jeżeli ma Pan w sobie brak zgody na obecną sytuację, psychoterapeuta może pomóc w poszukiwaniu dobrego rozwiązania. Powodzenia!

mgr Magdalena Kaczmarczyk
mgr Magdalena Kaczmarczyk
Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy
Łódź
Dzień dobry, z tego co Pan piszę wynika, że doświadcza Pan braku satysfakcji z obecnego funkcjonowania, relacji z rodziną co wpływa na Pana stan emocjonalny. By móc poradzić sobie ze stanach obniżonego nastroju i uczucia braku zadowolenia z życia proszę skorzystać z terapii, która pomoże Panu znaleźć przyczyny i rozwiązania obecnej sytuacji. Pozdrawiam Magdalena Kaczmarczyk psycholog w Łodzi

dr Monika Gmurek
dr Monika Gmurek
Seksuolog, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Dzień dobry,

wyczuwalne są w opisie smutek, zdenerwowanie i frustracja. Proszę udać się na konsultacje do psychologa/terapeuty, by poradzić sobie z zapętleniem prywatno-zawodowym, które wzmaga negatywne emocje i reakcje. Są metody i techniki, które pozwalają przywrócić lub zbudować taka jakość życia jaka będzie daną osobę satysfakcjonowała. Mogę pomóc też zrozumieć, czego dana osoba chce, jeśli na razie tego nie dostrzega.

Z uszaowaniem,
dr n. hm.Monika Gmurek


Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.