Mój problem zacza sie na dobre od pazdziernika 2017 r. Mialam prace ktora wymagala ciaglego siedzeni

2 odpowiedzi
Mój problem zacza sie na dobre od pazdziernika 2017 r. Mialam prace ktora wymagala ciaglego siedzenia po 8 h przed klawiatura z opuszczona glowa. Nagle zaczelam sie czuc tak słabo ze ledwo co szlam mialam okrone zawroty głowy uczucie duszosci. 7 miesiacy pozniej po bezsensowym chodzeniu po lekarzach trafilam do ortopedy ktory stwierdzil niestabilnosc odcinka szyjnego C4-C6 w przodopochyleniu. Poszlam na rehabilitacje i zawroty glowy troche odpuscily jednak problem z siedzeniem z pochyloną głową dalej jest. Tak naprawde nic mnie nie boli tylko mam uczucie wypychania oczu, odurzenia do tego stopnia ze nie wiem co sie ze mną dzieje. Chodze rowniez na cwiczenia z patologii kregoslupa ktore nawet mi pomagaja, jednak wystarczy z dluzej posiedze to problem od nowa wraca;/ Bardzo prosze o poradę, gdyz do lekarzy juz przestalam chodzic poniewaz dziwnie na mnie patrza a najchetniej skierowaliby mnie do psychiatry....Fizjoterapetua mi mowi ze u mnie jest problem z miesniami glębokimi i musze bardzo duzo cwiczyc ale naprawde tak nie da sie zyć poniewaz kazde moje siedzenie bez oparcia na glowe konczy sie tym samym;/ Mam tez pytanie czy faktycznie da sie to poprawic cwiczeniami czy konieczna jest operacja? Ostatnio mialam robiony rentgen celowany na ząb obrotnika i w opisie jest napisane"niewielkie przemieszczenie boczne lewe zęba obrotnika bez widocznych zmian pourazowych,zaznaczone zwężenie bocznych szpar stawów szczytowo-obrotowych.
Jestem w stanie to wyleczyć. Zapraszam do mojej placówki.

Jest szansa na pomoc odpowiednio dobraną terapią ruchową/ćwiczeniami niemniej wymaga go bardzo wnikliwej analizy zachowania się symptomów zarówno w wywiadzie jak w testach ruchowych. Dodatkowo uważam że należy przyczyn osłabienia tkanek skutkującego niestabilnością odc. szyjnego kręgosłupa. Odpowiednia terapia będzie prowadzić do złagodzenia a może nawet wyeliminowania dolegliwości jednak dopiero znalezienie i eliminacja przyczyn osłabienia tkanek pozwoli uniknąć nawrotów i pozwoli zapomnieć o operacji.
Zapraszam na wizytę.
Sugeruję wizytę: Diagnostyka i terapia kręgosłupa (pierwsza wizyta) - 240 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.