Mieszkamy z malzonka i dziecmi poza krajem i chcielismy zasiegnac opini profesjonalisty w dziedzinie

3 odpowiedzi
Mieszkamy z malzonka i dziecmi poza krajem i chcielismy zasiegnac opini profesjonalisty w dziedzinie ukladu miedzy malzonkami, probowalismy 5 lat i nadal nie potrafimy dojsc do porozumienia, ja bylem zazdrosny o zone, podejzenie zdrady ( testy na nasienie ) plus inne aspekty w tej dziedzinie. Na dzis a raczej od roku zmienilem sie, tego tez oczekuje od malzonki ale uzyskuje odpowiedz, daj mi czas itp. do kogo moge sie zwrocic z tej kwestii i czy jest mozliwosc online pisac badz docelowo porozmawiac z lekarzem. Gdzie mam skierowac swe pytania i do jakiego lekarza. Bedziemy zobowiazani za odpowiedzi i informacje.
Drogi Panie,
najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się być konsultacja psychologiczna - najlepiej małżeńska, a jeśli nie wspólna, to Pańska. Ostatnio, w czasie pandemii, wielu psychologów pracuje online (podczas wideokonsultacji można rozmawiać ze specjalistą i widzieć się nawzajem). Sugeruję rozważenie takiego rozwiązania. Pozdrawiam, Radosław Krapiec, psycholog

Witam,
Pisze Pan że od 5 lat nie możecie z żoną się dogadać i o tym, że Pan się zmienił i tego samego oczekuje od żony. Skoro od 5 lat nie możecie dojść do porozumienia to poza sprawami, problemami bieżącymi może są pewne niedopowiedzenia, problemy z przeszłości, które nadal nie zostały miedzy Wami rozwiązane, mimo upływu czasu? Może warto byłoby w terapii indywidualnej lub małżeńskiej się temu przyjrzeć? Życzę powodzenia
Witam, obawy zawsze są wynikiem doświadczeń lub innych pobudek. Biorąc pod uwagę czas, który upływa pod znakiem zapytania a nie rozwiewa obaw zachęcam do skorzystania ze wsparcia specjalisty w miejscu zamieszkania lub online.