Mam założona wkładkę mirena . moje miesiączki występują normalnie , zmieniła się tylko intensywność

2 odpowiedzi
Mam założona wkładkę mirena . moje miesiączki występują normalnie , zmieniła się tylko intensywność i kolor jest bardziej brązowy . Moj ostatni okres miałam 3 tygodnie temu . Po zakończeniu okresu po 3 dniach zaczęło się krwawienie znowu, ale tym bardziej bardzo obfite i jasno czerwone i trwało przez 4 dni później znów zanikło na weekend . Dzisiaj w porze mojego lunchu poczułam ból w brzuchu , korzystają z ubikacji zaczęłam krwawić . Podcierając się zauważyłam coś dziwnego na papierze . To nie wyglądało jak skrzep normalny to było coś dziwnego . Pierwsza moja myślą było poronienie , ale jak skoro mam wkładkę. Po następnych 30 minutach brzuch zaczął bolec bardziej w dole i w Okolicy środka brzucha . Postanowiłam jechać do szpitala wcześniej robiąc test ciążowy - wyszedł negatywny . W szpitalu pani pielęgniarka zrobiła mi taki sam test z moczu jak ja robiłam i wyszedł niegatywny . Niestety ze mieszkam w UK w szpitalu nie wykonano mi usg, badania krwi aby napewno stwierdzić czy nie było ciąży . Jestem zszokowana , pani pielęgniarka po sprawdzeniu czy sznureczki wystają dobrze, stwierdziła ze wkładka jest na właściwym miejscu . Czy możliwe jest żebym była w ciąży i poroniła ? Proszę o pomoc bo lekarze tutaj są bezużytecznie . Czasami mam wrażenie ze wiem lepiej od nich . Mam odpoczywać i w razie bólu wziasc paracetamol - jak zawsze . Z góry dziękuje o jaka kolwiek odpowiedz.
Proszę wykonać poziom betaHCG z krwi - to ostatecznie rozwieje wątpliwości dotyczące ciąży. Należy wykonać tez USG narządu rodnego. Jeśli sytuacja będzie się utrzymywać, nawet po wykluczeniu ciąży, trzeba rozważyć leczenie nieprawidłowych krwawień. W niektoryh przypadkach, w razie niepowodzenia leczenia, należy rozważyć usunięcie wkładki i pogłębienie diagnostyki nieprawidłowych krwawień, no. o wyluzeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy. Pozdrawiam

skoro ma pani założoną wkładkę z hormonem to ni jest Pani w ciąży ale regułą są plamienia itd. podpowiedzi o beta hcg, łyżeczkowaniu potraktujmy z pobłażaniem aby nie nazywać ich po imieniu. w takich sytuacjach podajemy leki przeciwkrwotoczne albo przeciwzapalne i sytuacja się klaruje. niestety musi Pani mieć receptę. pozdrawiam
exacyl, cyklonamina, mefacit, naproxen