Mam szczerbe między zębami i jest szansa abym miała aparat stały ?

12 odpowiedzi
Mam szczerbe między zębami i jest szansa abym miała aparat stały ?
Dzień dobry, przerwę pomiędzy jedynkami, można zamknąć aparatem stałym , licówkami ,lub kompozytem. Jeżeli jest Pani zainteresowana aparatem stałym, proszę udać się na konsultację do ortodonty. Pozdrawiam dr Kręcisz

Dzień dobry, wszystko zależy od różnych czynników miedzy innymi od wieku czy obecności przerośnietego wędzidełka wargi górnej, Najlepiej zgłosić się na konsultację do stomatologa. Może wystarczy kosmetycznie odbudować kompozytem.
Pozdrawiam serdecznie
Witam, bardzo prawdopodobne, ze tak. Wszystko zalezy jak szeroka jest szpara miedzy siekaczami. W zaleznosci od wieku bédzie musiala Pani/Pan nosic retainer z tulu zébów. Zapraszam na konsultacje.Pozdrawiam
Jak najbardziej tak ;) trzeba ocenić przed założeniem aparatu wędzidełko wargi górnej czy nie jest przyczyna „szczerby”, jeżeli tak to wcześniej należy wykonać korekcję wedzidelka. Pozdrawiam
Witam w tym celu należy udać się do ortodonty który po wykonaniu zdjęć przedstawi plan działania
Witam!!! Proponuje konsultacje ortodonta )))
O możliwości założenia aparatu decyduje ortodonta. Ja niestety nie zajmuję się ortodoncją. Pozdrawiam
Proszę zdefiniować słowo szczerba...
Witam!
Nie rozumiem do końca zadanego pytania. Wszystko zależy od badania podmiotowego oraz przedmiotowego.
Proszę udać się na wizytę konsultacyjną do lekarza specjalisty stomatologa ortodonty.
Pozdrawiam.
dr Joanna Ziółkowska
Witam serdecznie,
Bardzo mało informacji Pani podała - jeśli chodzi o przerwę między jedynkami, to jak najbardziej można za pomocą aparatu ją wyleczyć :)
Prosze zgłosić się do ortodonty.
Witam, szansa jest ale lepiej będzie jak wcześniej uzupełni Pani ubytek w gabinecie.