mam problem z zwodem nieczuje pociagu do kobiet jestem po 40 roku co robic

5 odpowiedzi
mam problem z zwodem nieczuje pociagu do kobiet jestem po 40 roku co robic
Leczyć. Wybrać się do specjalisty, pomoże .Pozdrawiam

poszukać zaufanego seksuologa / psychologa.
Pozdrawiam
Witam serdecznie
zachęcam do osobistej wizyty u seksuologa, który zdiagnozuje u Pana przyczynę problemu, jednocześnie zalecam udanie się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenia chorób, które objawiają się problemami ze zwodem oraz spadkiem libido.
Z poważaniem
Adrianna Stawarz
Niestety na podstawie tak krótko sformułowanego problemu nie potrafię odpowiedzieć na pytanie. Muszę prosić o więcej informacji
Dzień dobry,

przyczyn może być wiele. Zachęcam do konsultacji z psychologiem-seksuologiem w celu zebrania wywiadu seksuologicznego i ewentualnej propozycji konsultacji z określonymi lekarzami. To ważny krok w celu postawienia diagnozy różnicowej, czyli wskazania, czy źródło obecnej trudności ma charakter biologiczny, biologiczno-psychiczny czy psychogenny.

Z uszanowaniem,
dr n. hum. Monika Gmurek