Mam problem mój chłopak mię zdradził ale jemu to wybaczyłam. Proszę o coś jego np: Miał urlop już da

3 odpowiedzi
Mam problem mój chłopak mię zdradził ale jemu to wybaczyłam. Proszę o coś jego np: Miał urlop już dawno ale nie ma ,mówi że to nastąpi .Nie wiem co mam zrobić. Jak kochamy się to szybki numerek ale cały czas tłumaczem jemu że ma się zmienić a on mówi że to zrobi nie wiem kiedy ?
Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Mam mało danych...
Bazując na Pani krótkiej relacji, przyznaję, że trochę mnie zaniepokoiła Pani relacja, jak ja to nazywam dla relacji, bez relacji..
Zachęcałabym Panią, by zadała Pani sama Sobie pytanie:
1. Dlaczego jest Pani w tym związku?
2. Co tak naprawdę daje pani ta relacja?
3. Czy to jest model partnerstwa, którego by Pani oczekiwała dla Siebie?
Czy czuje się Pani w tym związku kochana/ważna/zadbana?
Szczera odpowiedź na te trudne pytania, pozwoli Pani przyjrzeć się relacji z dystansu.
Tak to jest, że w niektórych przypadkach warto jest rozważyć zakończenie relacji, która nie służy i nie dodaje skrzydeł...

Decyzja należy do Pani :)
Inspirowałabym Panią do pracy terapeutycznej, nad wzmocnieniem samooceny, komunikacji, pod okiem Psychologa.
Zasługuje Pani na radosną relację.
Zapraszam Panią Serdecznie do kontaktu :)

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne.

Dzień dobry,

Widać, że zadaje pani sobie różne pytania odnośnie swojego związku. Pani partner panią zdradził, pani mu wybaczyła, i teraz obserwuje pani waszą relację i postępowanie partnera wobec pani. Zadawanie pytań to ważny proces w szukaniu odpowiedzi czego pani chce od tej relacji, czego pani potrzebuje, jakie zasady ma pani wobec związku. Czasami warto skorzystać ze wsparcia terapeuty, żeby móc poszukać odpowiedzi na swoje pytania i dylematy.
Pozdrawiam
Katarzyna Kruczyńska
Dzień dobry, z bardzo krótkiego pani opisu, wnioskuję że dużo u Pani frustracji lub może nawet złości. Skoro rozmowa bezpośrednia nie pomaga osiągnąć założonych celów to polecam przeprowadzić taką rozmowę z chłopakiem w obecności terapeuty. Jest dużo w Pani chęci aby , chłopak się zmienił. Może warto porozmawiać o zmianie państwa relacji względem siebie. Może warto przyjrzeć się swoim emocjom, uczuciom w relacji z partnerem. Co pani zyskuje dzięki tej relacji, a co ona pani zabiera. Szczera rozmowa będzie tutaj kluczem. Pozdrawiam