Mam problem gdyż nad członkiem wyskoczyły mi czerwone krosty ktore ropieją i od tego czasu mam probl

3 odpowiedzi
Mam problem gdyż nad członkiem wyskoczyły mi czerwone krosty ktore ropieją i od tego czasu mam problem z wytryskiem poniewaz boli gdy dochodzi do wytrysku a dodatkowo stosunek trwa bardzo krótko a zawsze trwał przynajmniej 30 minut.
Dzień dobry,

jak Pan pisze, pojawiły się zmiany naskórne nad członkiem. Tak naprawdę, przyczyn może być wiele, może wdała się infekcja, która wpływa na Pana współżycie seksualne. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z lekarzem urologiem, dermatologiem lub lekarzem ogólnym.

Powodzenia.

Dzień dobry.
Zmiany skórne w okolicach intymnych i ból podczas stosunku mogą być objawem choroby wenerycznej lub innej infekcji. Należałoby się skonsultować z lekarzem wenerologiem od chorób przenoszonych drogą płciową lub urologiem w celu dalszej diagnostyki.
Do czasu wykluczenia diagnozy choroby wenerycznej warto pamiętać o prezerwatywach podczas stosunku żeby nie zarazić partnera lub partnerki. Zachęcam do kontaktu z lekarzem gdyż nie leczone infekcje mogą mieć konsekwencje nawet po ustąpieniu objawów. Natomiast wyleczone przywrócą Panu radość z przeżywania seksu.
Pozdrawiam.
Dominika Rajska
Dzień dobry,

warto skonsultować powyższe zmiany skórne z lekarzem, np.: urologiem. Może być tak, że zmiany skórne i bolesność w czasie trwania stosunku są oznaką choroby przenoszonej drogą płciową, dlatego istotna jest szybka i poprawna diagnostyka w tym zakresie, zarówno ze względu na bezpieczeństwo Pana, jak i osób trzecich. Do tego czasu warto ograniczyć kontakty intymne i pamiętać o zabezpieczeniu w postaci prezerwatywy.

Z uszanowaniem,
dr Monika Gmurek