Mam kiepską dykcje wadę wymowy problem z wymową "S" mam 26 lat czy w tym wieku można udać się jeszcz

6 odpowiedzi
Mam kiepską dykcje wadę wymowy problem z wymową "S" mam 26 lat czy w tym wieku można udać się jeszcze do logopedy ?
Oczywiście, że tak. Efekty pracy z osobami dorosłymi są bardzo zadowalające, gdyż działa tutaj wysoki poziom motywacji.

Oczywiście, że tak! Nigdy nie jest za późno. Jeśli jest Pan/ Pani z Warszawy, to serdecznie zapraszam!
Dzień dobry. Jeżeli nie ma duzysz przeszkód anatomicznych, to można bardzo dużo poprawić, jeśli chodzi o kwestie wymowy. Osoby dorosłe wiedzą, czego chcą i na ogół są bardzo zaangażowane w procesie terapii. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Bobrowski neurologopeda
Witam,
Jeżeli zgryz jest prawidłowy, na terapię logopedyczną nigdy nie jest za późno.
Serdecznie zapraszam we wrześniu na darmową konsultację.
Pozdrawiam,
Logopeda
PaidaLogos Maria Kieś
Trzeba zacząć od konsultacji logopedycznej jeśli takiej nigdy nie było i ustalić przyczynę problemów z wymową. Naprawdę warto. Życzę powodzenia i pozdrawiam Izabela Kanicka
Dzień dobry, warto udać się na diagnozę do specjalisty neurologopedy zajmującego się problemami motorycznymi i takiego, który posiada odpowiednie narzędzia do diagnozy i terapii bo one ułatwiają ćwiczenia i dają duże efekty w normalizacji problemów narządów artykulacyjnych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 190 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.