Maria Kieś, logopeda Warszawa

mgr Maria Kieś

Logopeda więcej

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

diagnoza logopedyczna - sto trzydzieści złotych
terapia logopedyczna - sto dwadzieścia złotych
diagnoza pedagogiczna - sto trzydzieści złotych
terapia pedagogiczna - sto dwadzieścia złotych
Więcej - wpisz w wyszukiwarkę: "paidalogos" Maria Kieś

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Maria Kieś, jestem magistrem logopedii i surdopedagogiem, prowadzę zajęcia z terapii logopedycznej od 15 lat dla dzieci i dorosłych oraz ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Dodaj

Odpowiedzi na pytania

26 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień Dobry, mam pytanie zdarza mi się w mowie sporadycznie zająknąć, nie jest to problem, który uniemożliwia mu funkcjonowanie, pojawia on się natomiast, kiedy próbuje rozmawiać po angielsku, wtedy nie mogę wręcz powiedzieć jednego zdania bez zacięcia, czy wynika to bardziej z małym obyciu w tym języku (lękiem przed mówieniem) czy moze jest szerszy problem sprawa dla logopedy czy też psychologa? Problem ten uniemożliwia mi głównie znalezienie lepszej pracy ze względu na język jak i niestety zniechęca do nauki innych.

  Według mnie jest to problem na tle emocjonalnym, warto skonsultować go z terapeutą (np.: z psychologiem, logopedą).
  Pozdrawiam,
  logopeda online Maria Kieś

  mgr Maria Kieś

 • Córka 2.5 lat nie używa słowa "tak". Mowa świetnie się rozwija. Dziecko dużo śpiewa, ma świetną wyobraźnię. Potrafi już składać zdania 5-6 wyrazowe, zadaje proste pytania, np. A gdzie tata i jasno komunikuje swoje potrzeby, np. Mamo, jestem głodną. Córka potrafi zaprzecza używając słowa "nie", jednak kiedy przychodzi do odpowiedzi twierdza jej, nigdy nie używa słowami "tak". Na przykład gdy pytam, "czy chcesz czerwoną kredkę" odpowiada "chcesz czerwoną" lub "czy chcesz teraz konika" odpowiada "konika". Potrafi bez problemu powiedzieć "tak" ale nigdy nie używa jako formy twierdzącej. Czy to jest sygnałem do końskie ze specjalistą?

  Dzień dobry, psychika małego dziecka jest zupełnie inna niż osoby dorosłej. Według mnie nie ma problemu. Dziecko powtarza usłyszane słowa i łączy je z daną sytuacją. Jest to zjawisko prawidłowe. Myślenie przyczynowo-skutkowe dopiero się kształtuje u Malucha.
  Można skonsultować się z logopedą, który prawdopodobnie potwierdzi prawidłowy rozwój dziecka.
  Pozdrawiam, logopeda online Maria Kieś

  mgr Maria Kieś

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Maria Kieś, jestem magistrem logopedii i surdopedagogiem, prowadzę zajęcia z terapii logopedycznej od 15 lat dla dzieci i dorosłych oraz ...

Zobacz pełen opis