Mam 27 lat i współżyje od 17 roku życia spełniłam wszystkie swoje fantazje lecz nigdy nie dostałam j

1 odpowiedzi
Mam 27 lat i współżyje od 17 roku życia spełniłam wszystkie swoje fantazje lecz nigdy nie dostałam jakiegokolwiek orgazmu podczas stosunku z mężczyzna nawet podczas samego pieszczenia . Dostaje orgazm podczas masturbacji kiedy jestem sama i oglądam film pornograficzny z udziałem kobiet . Jestem pewna ze nie zależy to od braku doświadczenia mężczyzn ponieważ doświadczyłam trochę w swoim życiu . Dostałam raz w życiu orgazm łechtaczkowy z kobieta wiele lat temu . Słyszałam ze w niektórych przypadkach się to leczy jeżeli nie jest to podłoże psychologiczne . Moja mama calkiem nie dawno mi powiedziała ze ona nie wie co to jest orgazm być może geny ? Bardzo proszę o opinie z góry dziekuje .
Orgazm, to bardzo indywiualna sprawa. Pisze pani o wielu wątkach..Czytajac to mam jednak poczucie, ze orgazm w pani przypadku orgazm to sprawa milosci. Byc moze pani ma orhazm tylko z osoba, ktora kocha pania na prawdę, czyli z sobą moze sie pani kochac..Ciekawy watek, ze materialy pornograficzne z udzialem kobiet pania podniecają
Orgazm jest w glowie, kobieta musi pozwolic sobie na brak kontroli aby go doswiadczyc